Sport

  • 15 komentarzy
  • 11255 wyświetleń

Gimnazjada w strzelectwie

W środę 8 listopada na sali gimnastycznej Zespołu Szkół nr 1 w Grajewie odbyła się Gimnazjada Powiatu Grajewskiego w strzelectwie z broni pneumatycznej.

Organizatorem imprezy promującej ten, mało jeszcze u nas popularny sport, był UKS "Kaliber" z Białegostoku, współorganizatorem  LO im.M.Kopernika w Grajewie.
Wśród chłopców zwyciężyła drużyna ze Szczuczyna (Tomek Karwowski,Jan Nagiel, Rafał Niebrzydowski), przed Danówkiem i gimnazjami z Grajewa: nr 2, nr 1, nr 3.
U dziewcząt wygrały Karolina Skowrońska, Patrycja Gudel i Ola Ciszewska z PG nr 2, przed reprezentantkami PG nr 3, PG nr 1 i PG w Danówku.

Najlepsze wyniki indywidualnie uzyskali: Agnieszka Klimaszewska i Tomek Karwowski- oboje wystrzelali 93 p na 100 możliwych.
Najlepsze drużyny otrzymały dyplomu i puchary ufundowane przez Komitet Rodzicielski przy LO im.Mikołaja Kopernika w Grajewie.

aj

Komentarze (15)

ee, zajebiscie bylo ^^

pozdro dla PG 1 ^^

A Aga nasza dziewczynka :) Najlepszy wynik... Pozdro PG3 rządzi.

KARWO$ i tak najleprzy :D

Naszego gimnazjum mój brat miał najlepszy wynik wśród chłopców 93/100

największy wynik wśród chłopców był 99/100 ;PP

Nikt nie pokona KARWOSIA !!!!

PG2 rulezz noo my to jednak jesteśmy świetne dziewczynki ;] Białystok jest nasz... pamiętajcie :D pa:*

hej wszytskim spoko pomysł z tym konkursem myślę
szkoda tylko, że nikt przed nim o nim nie mówił
i że z naszej szkoły pojechały 3lizuski, które wygrały:/

... nie wszyscy mieli szanse wiedzieć

Informacje o zawodach były zmieszczone na e-grajewo, były też w gimnazjach. Tym razem startowały reprezentacje szkół - mam jednak też dobrą chyba wiadomość - są duże szane, że w niedługim czasie taka półautomatyczna strzelnica powstanie w naszej szkole i wtedy zechcemy organizowac cykliczne imprezy strzeleckie, także dla uczniów gimnazjów i podstawówek, ale i mieszkanców naszego miasta.aj.

danowek the best:))

Ty "ktoś" kto mial te 99pkt, a moze cyrklem wydziobał hehe

TOMCIU THE BEST :-) :-) eh

hehe ;D brawo dziewczyny z pg2 ;D;* ..

pg 1 jest THE BEST!!!!!!

Czego sie podniecacie? nikt nie miał 99/100 pkt jakie wałki . najwięcej było 93 jak ktoś już pisał, ale ogółem dziewczyny strzelały lepiej MARIUSZ GRUBDYGA był najsłabszy 71pkt haha!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.