Wiadomości

Gimbus Jesień 2004

W dniach od 23 września do 22 października 2004 roku na terenie działania Komendy Powiatowej Policji w Grajewie będą prowadzone wzmożone działania pod kryptonimem "Gimbus jesień 2004", ukierunkowane na kontrolę pojazdów przewożących dzieci i młodzież do szkół powiatu grajewskiego.

Kontrole te będą przeprowadzali policjanci Sekcji Ruchu Drogowego KPP w Grajewie.
Celem kontroli będzie sprawdzenie m.in. trzeźwości kierujących gimbusami i autobusami, sprawdzenie stanu technicznego pojazdów ze zwróceniem szczególnej uwagi na podstawowe zespoły mające wpływ na bezpieczeństwo przewożoych dzieci tj. układ kierowniczy, hamulcowy itp.

Policjanci Sekcji Ruchu Drogowego będą również zwracać uwagę na pojazdy dowożące indywidualnie dzieci i młodzież do szkół tj. czy dzieci są przewożone w fotelikach oraz czy mają zapięte pasy bezpieczeństwa. Podczas prowadzonych działań zwracamy się z
prośbą do Państwa o przekazywanie wszelkich spostrzeżeń o nieprawidłowościach w przewożeniu dzieci i młodzieży do szkół, dzwoniąc pod numery telefonu 997, 272-22-22 lub 273-02-35.
O stwierdzonych nieprawidłowościach będziemy państwa informować na
stronie www.e-grajewo.pl.

Naczelnik Sekcji Ruchu Drogowego KPP Grajewo
kom.mgr Bogdan Hirniak

www.policja.e-grajewo.pl

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.