niedziela, 26 czerwca 2022

Wiadomości

  • 2 komentarzy
  • 9514 wyświetleń

Gazela Bizensu dla "Społem"

Białystok
17 lutego 2009 r. odbyło się w gmachu Filharmonii Podlaskiej nadanie tytułów GAZEL BIZNESU 2008 firmom z Podlasia.

Grajewska "Społem" po raz drugi otrzymała powyższy tytuł, zajmując w tym roku I miejsce wśród sklasyfikowanych w tym rankingu spółdzielni "SPOŁEM" w kraju, a 50 miejsce w województwie podlaskim.


Gratulujemy
e-Grajewo.pl


O spółdzielni
"Społem" Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Grajewie prowadzi swoją działalność handlową na terenie miasta Grajewa od 1913 r., skupiając się obecnie na sprzedaży detalicznej artykułów spożywczych i przemysłowych codziennego użytku w sześciu placówkach handlowych.

W swej ofercie posiadają bogaty wybór wędlin, nabiału, pieczywa, alkoholi oraz wiele artykułów spożywczych i chemii gospodarczej niezbędnych w codziennym życiu. Duży nacisk kładziemy na świeżość sprzedawanych produktów, ich wysoką jakość oraz zaspokojenie potrzeb i przyzwyczajeń zakupowych naszych klientów. Dlatego też w ofercie znajduje się wiele markowych produktów polskich producentów. Codziennie około 5 tysięcy klientów dokonuje zakupów w tych sklepach, co świadczy o dużym zaufaniu, jakim cieszy się sieć "Społem" w Grajewie.


Definicja Gazel Biznesu
Ile wspólnego ma współczesna firma średniej wielkości z gazelą? Tyle, ile biznes z walką o dominację, lub choćby przetrwanie wśród bezwzględnych i często znacznie silniejszych konkurentów. W tym drugim przypadku podobieństwa dostrzeże każdy, kto choćby otarł się o działalność gospodarczą. Ale wróćmy do gazel. Z zoologicznego punktu widzenia to antylopy średniej wielkości, występujące w szesnastu różnych gatunkach, zamieszkujące stepy Azji i afrykańską sawannę. Zwierzaki niezbyt wielkie, szybkie i niezwykle czujne, aby w razie potrzeby uciec przed drapieżnikiem.



Zdjęcie : wyróżnienia odbierają przedstawiciele najbardziej dynamicznych średnich firm, zakwalifikowanych do rankingu „Gazele Biznesu".

Komentarze (2)

Brawo społem! Super, że firma z Grajewa odnosi takie sukcesy.

tak super ,może Pani Prezes podniesie wypłaty pracownikom pss

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.