środa, 29 marca 2023

Wiadomości

  • 7 komentarzy
  • 5171 wyświetleń

"Gang Olsena z Podlasia" w akcji

W nocy ukradł prawie 150 litrów paliwa z maszyny budowlanej. Uciekając zakopał się. Rano jakby nigdy nic, poszedł do robotników i poprosił o pomoc w wyciągnięciu pojazdu. Zgodzili się, ale widząc zerwane zabezpieczenia wlewu paliwa zawiadomili policjantów. 28-latek z placu budowy już pod eskortą mundurowych trafił do policyjnego aresztu. Wczoraj usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem, za co grozi do 10 lat pozbawienia wolności.


W środę rano do dyżurnego łomżyńskiej komendy wpłynęło zgłoszenie o kradzieży paliwa. Z informacji wynikało, że sprawca uciekający samochodem zakopał się i wrócił na miejsce przestępstwa z prośbą o pomoc. Na miejscu policjanci ustalili, że 28-letni mieszkaniec Łomży pod osłoną nocy wszedł na plac budowy, zerwał zabezpieczenia wlewu paliwa w spychaczu i spuścił około 150 litrów oleju napędowego.

Właściciel straty wycenił na około 1200 złotych. Zatrzymany mężczyzna był cały w błocie i śmierdział paliwem. 28-latek próbował się tłumaczyć, że pomylił drogi dlatego znalazł się na tej budowie. W jego samochodzie policjanci znaleźli 3 puste kanistry i pełny 20 litrowy. Noc spędził w policyjnym areszcie, a wczoraj usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem. Zgodnie z kodeksem karnym grozi za to kara do 10 lat pozbawienia wolności.

 

 

KWP w Białymstoku

Komentarze (7)

To trzeba miec tupet , zeby okrasc i potem zwrócic sie z prosba o pomoc .

Tu przynajmniej ktoś zadziałał, teraz poczytajcie o hiszpańskich nurkach przy Naftoporcie. Byli pod obserwacją obcych służb, a nasze puścili wolno.

A jak ten właściciel obliczył 1200 zł za 150 litry to gdzie jest ropa po 8 zł. chyba że w KUWEJCIE tankował.

Debil to za mało powiedziane

wilqu ciebie na pewno nie puściliby wolno za wieczne jątrzenie.

Te lomzyniacy to profesjonalisci

Kraść to trza umić ????????

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.