Wiadomości

  • 1 komentarzy
  • 11402 wyświetleń

Finał zbióki odpadów

W środę 14 czerwca br. w sali konferencyjnej odbyło się zakończenie i wręczenie nagród zwycięzcom IV edycji konkursu „Selektywna zbiórka odpadów opakowaniowych”.

27 nagrodzonych dzieci ze szkół podstawowych oraz gimnazjów otrzymało m.in. piłki nożne, śpiwory, książki. Natomiast dla uczestników z najwyższą liczbą punktów organizatorzy przygotowali rowery oraz telewizory.

Czwarta, a zarazem ostatnia edycja konkursu była doskonałą okazją, aby podsumować cały konkurs, którego pierwsza część rozpoczęła się 1 września 2004 r. Przez cztery edycje konkursu zebrano ok. 78 ton odpadów opakowaniowych, które właśnie dzięki uczestnikom zabawy nie trafiły na składowisko odpadów i nie zagrażają środowisku naturalnemu.

- To dzięki waszej przedsiębiorczości, zaradności oraz aktywności udało się w tak znaczny sposób oczyścić środowisko. Serdecznie dziękuję wam oraz waszym opiekunom za zaangażowanie w tak szlachetnej akcji – powiedział Waldemar Remfeld, zastępca burmistrza Grajewa.L I S T A   N A G R O D Z O N Y C H   W   IV   EDYCJI   KONKURSU   “ SELEKTYWNA ZBIÓRKA ODPADÓW OPAKOWANIOWYCH ”  (wejdź)
 
e-Grajewo.pl

czwartek, 7 grudnia 2023

Grajewo. Konsultacje społeczne

Komentarze (1)

ehe a ja to co ja tez nie zbierałam no i nagrody nie dostałam

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.