czwartek, 28 września 2023

Wiadomości

  • 12 komentarzy
  • 9770 wyświetleń

Fatalny stan drogi

Mieszkańcy osiedla Pawełki w Szczuczynie od kilkunastu lat uskarżają się na tragiczny stan ulic, przy których zamieszkują. Droga nie posiada nawierzchni asfaltowej.

Co roku żwirowa nawierzchnia ulega degradacji w wyniku czynników atmosferycznych. Wystarczy trochę deszczu, a na ulicach Pawełek tworzy się ogromna ilość kolein.

Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. wyrównuje nawierzchnię, tyle że do jej wyrównania wykorzystuje ponownie żwir. Kolejne opady atmosferyczne powodują powstawanie ogromnych kałuż i tym samym z powrotem tworzą się koleiny.

Do roku 2006 planowane jest wybudowanie kolektora kanalizacji miejskiej na tymże osiedlu. Mieszkańcy Pawełek mają nadzieję, że wtedy władze miasta pomyślą o położeniu nawierzchni asfaltowej na ich drogach dojazdowych do domów.

v.s.
e-Grajewo.pl

Komentarze (12)

TOĆ ELEGANCKA DROGA SZEROKA PROSTA!

A jaką ma przyczepność!

To jeszcze nic, żebyście zobaczyli jak trochę więcej popada, to takie bajora się robią,że można się w nich kąpać albo stawy rybne zakładać!

Czekam na pojawienie sie mojego komenatarzu GRZ

A to niby osobowe autka tak drogę styrały? I niby ten deszcz?? Lepiej niech zostanie jak jest. Można bez przeszkód ciężaróweczkę albo autobusik pod domem trzymać. A i popiołu nie trzeba wywozić daleko...

Moim zdaniem na pawełkach powinni wybudować rondo.najlepiej na tym błocie

najlepiej obrabiać dupe komus....a sami to rowerkami jeździcie bo samochodem to nie bo jeszcz jakaś lipa bedzie na drodzie i ch... z tego że ktoś autobus trzyma chyba po to jest droga zeby po niej jeździć a nie na nią dmuchać ... a i jeszcze coś moze taka propozycja zeby samochody zostawiać poza szczuczynem bo drogi w szczucsynie a dokładniej na Pawełkch są do popatrzenia sobie na nie... a te cieżkie samochody któree jeżdza na śmietnik to też mieszkańcy osiedla....albo cieżarówki z piachem to co? jeszcze jakieś wątpliwości ... to wyjaśnie wszystko ... wg życzenia !!!!

No robić drogę na Pawełkach. A szczególnie na Katarzyny Jagielonki

do złośliwego
jesli masz problem że autobus albo ciężaróweczke widzisz pod czyims domem to tez sobie kup i postaw w ogródku powinienes się podpisać zazdrosnik a nie złośliwy droga jest po to żeby jej uzywac a nie nad nia latać

kto lubi mocne wrażenia i wzrost adrenaliny niech przyjedzie lub przyjdzie na Falkowskiego po 24.00 czyli po zgaszeniu latarni ulicznych i niech spróbuje dojść ewentualnie dojechać na ul.Pioli lub Wagi,albo do końca ulicy(O stadzie biegających psów nie wspomnę-to tajemnica).życzę powodzenia,dużo szczęścia i zdrowia.Pozdrowienia z Trzeciego Świata-czyli Pawełek.

z tego co wiem droga miałla być zrobiona dawno ...... ale ......... kase gdzieś wcięło
kto za to odpowiada??????????

A co chodzi do popiołku to wszystcy dołki zasypują popiołem.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.