Wiadomości

  • 2 komentarzy
  • 10971 wyświetleń

Ełk: Śmiertelny wypadek

KPP Ełk: Śmiertelny wypadek na trasie Mrozy Wielkie – Regielnica

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło na trasie Mrozy Wielkie – Regielnica. W wyniku zdarzenia kierujący samochodem osobowym marki Fiat Uno 28-letni mieszkaniec Ełku poniósł śmierć na miejscu. 

Do zdarzenia doszło w czwartek około godziny 23:00 na trasie Mrozy Wielkie – Regielnica. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Fiat Uno z nieustalonych przyczyn zjechał na prawe pobocze i uderzył w przydrożne drzewo. W wyniku zdarzenia kierowca 28-letni mieszkaniec Ełku poniósł śmierć na miejscu.

Policjanci pod nadzorem prokuratora szczegółowo wyjaśniają wszelkie okoliczności tego zdarzenia.

W związku ze zmiennymi warunkami na drogach apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności i przestrzeganie podstawowych zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

sobota, 1 kwietnia 2023

Życzenia wielkanocne 2023

Komentarze (2)

Wyciąć drzewa przy drogach, zawsze uratuje to komuś życie. Droga jest słabo oznaczona więc nie dziwię się że doszło do wypadku, sam raz na jakiś czas jeżdżę tą trasą i widzę jaka jest droga.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.