niedziela, 26 maja 2024

Wiadomości

  • 1 komentarzy
  • 7918 wyświetleń

Ełk: Kronika 997

Ełk: Pijany 15-latek zniszczył szybę

Policjanci interweniowali w nocy wobec agresywnego 15-latka, który pod wpływem alkoholu awanturował się w mieszkaniu. Nastolatek potwierdził, że spożywał alkohol. Policjanci ustalili także, że chłopak wracając do domu zniszczył szybę na klatce schodowej, a kopiąc w nią zranił się w nogę. Trafił do szpitala.

Po godzinie 1:00 w nocy policjanci zostali poproszeni o interwencję z agresywnym 15-latkiem. Okazało się, że chłopak pod wpływem alkoholu wrócił do domu i zaczął się awanturować. Podczas interwencji policjanci dostrzegli krwawiącą ranę na jego nodze. Udzielili mu pomocy tamując krwawienie i wezwali pogotowie ratunkowe. Nastolatek trafił do szpitala.
W trakcie dalszych czynności funkcjonariusze ustalili, że chłopak wracając do domu od znajomych bez powodu kopnął w szybę na klatce schodowej powodując jej rozbicie, a przy tym zranił sobie nogę.
Materiały ze zdarzenia zostaną przekazane do sądu rodzinnego i nieletnich. Policjanci ustalają także, skąd małoletni miał alkohol.

 

Ełk: 18-letni mieszkaniec Ełku zatrzymany z narkotykami

Kara do 3 lat pozbawienia wolności grozi 18-latkowi z Ełku, którego zatrzymali policjanci. Mężczyzna posiadał w mieszkaniu marihuanę. Niedozwolone substancje przechowywane były w woreczkach w jego plecaku. Łącznie zabezpieczono ponad 30 gramów narkotyku.

Policjanci zwalczający przestępczość narkotykową ustalili, że w mieszkaniu 18-latka mogą znajdować się narkotyki. Ich ustalenia potwierdziły się podczas przeszukania. Mężczyzna w plecaku posiadał susz roślinny, zapakowany w torebki foliowe. Badanie policyjnym testerem wykazało, że jest to marihuana. Łącznie w jego mieszkaniu policjanci zabezpieczyli ponad 30 gramów narkotyku.

18-latek został zatrzymany. Wyjaśniał, że narkotyki ma na własny użytek. Teraz mężczyzna odpowie przed sądem. Za posiadanie substancji odurzających może mu grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 

Ełk: Zderzenie osobówki z łosiem.

Do wypadku doszło około 7:00. Kierowca skody zderzył się z łosiem, potem uderzył w drzewo i wjechał do rowu. P0 zdarzeniu obaj podróżujący trafili do szpitala.Do zdarzenia doszło na trasie Ełk-Nowa Wieś Ełcka. Dawaj mężczyźni jechali Skodą w stronę Ełku. Na prostym odcinku drogi przed pojazd wybiegł im łoś. Samochód uderzył w zwierzę, potem wjechał w drzewo i wpadł do rowu. 66 i 68-latek o własnych siłach opuścili pojazd, jednak wymagali pomocy medycznej i zostali przetransportowani do szpitala w Ełku.
Łoś nie przeżył zderzenia z pojazdem.

Komentarze (1)

Mamusia dała 15- latkowi kieszonkowe z 500+, to co miał robić? Mieszkam niedaleko baru i widzę, że nigdy dotąd w czasie wakacji nie był tak oblegany przez młodych ludzi, co oznacza, że ich sytuacja materialna się poprawiła.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.