piątek, 8 grudnia 2023

Wiadomości

  • 4 komentarzy
  • 13745 wyświetleń

Egzamin gimnazjalny (wyniki)

W dniach 22-24 kwietnia do egzaminu gimnazjalnego w województwie podlaskim przystąpiło 15 757 uczniów (jest to liczba trzecioklasistów, którzy pisali przynajmniej jedną część egzaminu gimnazjalnego).
Z obowiązku przystąpienia do egzaminu gimnazjalnego, z odpowiedniej jego części, zostało zwolnionych 227 uczniów – laureatów konkursów przedmiotowych organizowanych przez Podlaskiego Kuratora Oświaty. Z części humanistycznej zwolniono 89 uczniów, z części matematyczno-przyrodniczej – 112, z języka obcego nowożytnego – 26. Otrzymali oni na zaświadczeniu, w odpowiedniej części egzaminu gimnazjalnego, wynik maksymalny 50 pkt.

W powiecie grajewskim do egzaminu przystąpiło 660 uczniów z 8 szkół. Średni wynik w części humanistycznej wyniósł 30,6 pkt, a w części matematyczno - przyrodniczej 25,2 pkt.
Z j. angielskiego egzamin w naszym powiecie pisało 488 uczniów z 8 szkół - średni wynik wyniósł 29,2 pkt, z języka niemieckiego 134 uczniów z 3 szkół - średni wynik 37, 4 pkt, z j. rosyjskiego 38 uczniów z 1 szkoły - średni wynik 29,9 pkt.

 

(fot.e-Grajewo.pl)

 

czwartek, 7 grudnia 2023

Grajewo. Konsultacje społeczne

Komentarze (4)

na szczescie mialem wyniki wysoko powyzej sredniej xD

u nas tez dobrze poszedł egzamin gimnazjalny

Szkoda, że nie podano wyników poszczególnych gimnazjów. Dobrze byłoby poznać, gdzie nasza piękna młodzież potrafi czytać ze zrozumieniem. Bo głównie od tego zależą wyniki tego testu.

Nie rozumiem dlaczego nie publikuje się wyników poszczególnych szkół. Skąd rodzice mają wiedzieć gdzie jaki jest poziom nauczania?

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.