Kultura i rozrywka

  • 3 komentarzy
  • 9367 wyświetleń

Echa występu Belyje Rosy

19 stycznia w sobotni wieczór odbył się Koncert Noworoczny, na którym wystąpił zespół Belyje Rosy (Biała Rosa), działający przy filharmonii grodzieńskiej. Trwający nieprzerwanie 90 minut występ zespołu to pokaż profesjonalizmu, magii strojów, zręczności, urody i ekspresji. Publiczność, która dopisała znakomicie, nagrodziła artystów owacjami na stojąco.
Belyje Rosy w 2012 roku obchodziły swoje 25 lecie. Mają za sobą ponad 1000 koncertów od Madrytu aż po Pekin. Do prezentowania swojego programu posiadają ponad 450 strojów scenicznych.

Trasę koncertową po Polsce w 2013 roku rozpoczęli od występów w Grajewie, pozostawiając zgromadzonej publiczności niesamowite wrażenie artystyczne.
Jak powiedzieli nam artyści: widząc tak wdzięczną i zadowoloną publiczność, tańczyliśmy dla nich ze zdwojoną radością.

Dziękujemy zespołowi Belyje Rosy za piękny koncert i publiczności za aplauz.

Komentarze (3)

Wspaniały występ, gdzie dominował szyk, wdzięk oraz perfekcja artystów. Naprawdę warto było przyjśc i radośnie spedzic czas. Piekne stroje. No nic dodac nic ująć. Oby czesciej i więcej na ciasnej grajewskiej estradzie gosciła serdeczna atmosfera. A ewidentnie było widac, ze artysci mieli do tańca zbyt mało miejsca.

ze zdwojoną radością zatańczcie na Białorusi Łukaszence,pozdrówcie od nas swojego wodza i więcej nie wracajcie.Buziole i uściski.

super wystep a jak ktos sie nie zna na muzyce to niech nie chodzi po prostu na wystepy czekam na powrot zespolu bylo cudownie

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.