Wiadomości

  • 5 komentarzy
  • 10913 wyświetleń

Echa sesji Rady Powiatu

W czwartek, 29 maja 2008 roku w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Grajewie odbyła się zwyczajna XVIII sesja Rady Powiatu Grajewskiego.
Podczas obrad radni przyjęli protokół z poprzedniej sesji, wysłuchali informacji przewodniczącego Zarządu z  wykonania uchwał Rady Powiatu i pracy Zarządu Powiatu w okresie od ostatniego posiedzenia. Przedstawiona została informacji o stanie dróg powiatowych i przygotowaniu do sezonu turystycznego.

Ponadto przyjęto uchwały w sprawach: - zmian w budżecie powiatu grajewskiego na 2008 r., - przyjęcia projektu herbu i flagi powiatu, - zaciągnięcia kredytu długoterminowego na dofinansowanie wydatków związanych z realizacją inwestycji na drogach powiatowych.

e-Grajewo.pl           

piątek, 21 stycznia 2022

Zima zaatakowała kolejny raz

Komentarze (5)

herb i flaga to jest podstawowa sprawa reszta spraw to ptyś.

nie interesuje Ciebie ile odsetek z naszych podatków pójdzie na obsługę wielomilionowego kredytu zaciągniętego przez Powiat ??, bo mnie tak !!!

a ja tam uwazam ze słusznie, bo nie zajęli się tym w pierwszym ani drugim roku działalności tylko po 9 latach. prawie wszystkie gminy i powiaty maja herb, takie są dzisiejsze realia. każda firma dba o swoje logo i wizerunek przeznaczając na to duże kwoty. a tu przeciez kosztów nie bedzie . nawet powinni juz pare lat temu to zrobic

Dlaczego nie są publikowane komentarze stawiające w złym świetle (zgodnie z prawdą)powiatowych prominentów?Może moderator przedstawi nam zasady ,których mamy się trzymać pisząc komentarze i nie będzie problemów,bo teraz nie ma sensu pisać,jeśli wy tego nie wydrukujecie.Lepiej zamknijcie tę stronę i osiągniecie to samo! A tak na marginesie mogli zapytać mieszkańców ,czy ten herb im się podoba,byłoby demokratycznie.

Kto w powiecie i Urzedzie Miasta ma stanowisko zajujące sie dotacjami unijnymi i dlaczego od kilku lat nie są składane wnioski o takie dotacje. ....?...

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.