Wiadomości

  • 1 komentarzy
  • 10739 wyświetleń

Echa Sesji Rady Gminy


W środę, 18 czerwca br. w sali konferencyjnej Urzędu Gminy przy ul. Komunalnej 6 odbyła się XIX sesja Rady Gminy Grajewo. Podczas obrad wójt gminy Stanisław Szleter przedstawił informację ze swojej działalności w okresie od ostatniej sesji. Obecni dowiedzieli się o planowanej wymienianie tablic sołeckich w każdej miejscowości gminnej. Ich wykonanie zostało już zlecone i prawdopodobnie do końca sierpnia będą one gotowe. Informowano również o pozyskanych obiektach, które będą przekształcone w świetlice wiejskie oraz przeprowadzanych remontach dróg gminnych.

Ponadto podjęto uchwałę w sprawie najniższego wynagrodzenia zasadniczego i wartości jednego punktu w tabeli punktowych rozpiętości dla poszczególnych kategorii zaszeregowania pracowników zatrudnionych w szkołach podstawowych i gimnazjum na terenie gminy nie będących nauczycielami. Komisja Polityki Gospodarczej ustaliła, iż wartość pkt. ulegnie podwyższeniu z 4,50 do 6 zł, stawka ta nie była zmieniana od 2002 roku. Radni zdecydowali także o utworzeniu stowarzyszenia „Lokalna Grupa Działania Biebrzański Dar Natury” oraz o zmianie uchwały w sprawie ustalenia wysokości diet radnym i sołtysom a także zwrotu kosztów podróży służbowych.

e-Grajewo.pl


    

piątek, 21 stycznia 2022

Zima zaatakowała kolejny raz

piątek, 21 stycznia 2022

Echa sesji Rady Powiatu Grajewskiego

Komentarze (1)

ma ktoś może numer do tej fajnie opalonej brunetki z UG? a moze jakies gg?

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.