niedziela, 14 sierpnia 2022

Wiadomości

  • 11 komentarzy
  • 22411 wyświetleń

E. Borawski "dla Grajewa"


7 października 2011 r. w sali kinowej MDK odbyło się spotkanie
kandydata na Posła RP
Edmunda Borawskiego z mieszkańcami powiatu.


Spotkanie przebiegało pod hasłem

“CO WSPÓLNIE MOŻEMY ZROBIĆ DLA GRAJEWA DZIŚ I W PRZYSZŁOŚCI?”






Komentarze (11)

Panie Borawski wspólnie to znaczy z kim chcesz pan zrobić dobrze dla Grajewa? Masz pan na myśli mieszkańców Grajewa, którzy moga zrobić dobrze ale tylko sobie,bo jakie będa mieli przełożenie na pańska osobę jeśli pan zasiądziesz w parlamencie z kilkunastoma politykami z PSLU? Czy może masz pan na myśli przyszłego koalicjanta czyli polityków PO. Niestety takich kandydatów którzy chcą dla Grajewa zrobić dobrze jest pełno przed wyborami. Po wyborach mają Grajewo w głębokim poważaniu.

To widać po Mlekpolu, firmach transpotowych, firmach współpracujących, wreszczie po sklepikach, bo gdyby nie pieniądze, które krążą wokół Mlekpolu to w Grajewie nie wiele by się działo. Życie stałoby się jeszcze trudniejsze. Jeśli chcemy wysłuchać oferty jaką publicznie chce złozyć Borawski to proponuję przyjść na spotkanie, a nie z góry krytykować.KAŻDY MOŻE, ja pójdę i zapytam o wiele spraw, które będzie mógł wspomóc jako poseł i nie tylko. Trzeba myśleć pozytywnie.

Ej ty XYZ te twoje komentarze juz mnie denerwuja .Na kazdy temat masz cos do powiedzenia .Ok tylko twoje wypowiedzi sprowadzaja sie jedynie do krytyki .Wszystko u ciebie jest na NIE! Troche optymizmu !
A co chodzi o kandydata , to Grajewo powinno isc za swoim a nie na tych z okienka co to nie wiedza gdzie Grajewo lezy!

Pan Borawski woli wspierac i promowac Szczuczyn i tamtejsza Wisse, niz Miasto Grajewo i Warmie, która o wiele lepiej sobie radzi niz szczuczynska druzyna....

p borawski wspierał warmię -to tak mu podziękowali że szkoda gadać (a chyba nawet teraz też warmia dostaje jakieś pieniądze od mlekpolu);

To, że rosną domu i firmy to nie zasługa Borwaskiego, tylko ludzi którzy swoją pomysłowością i pracwiotością wypacowują środki na te inwestycje. Ludzi Ci często pracowali za granicą, a obecnie pracują dla wielu firm w tym firm z Grajewa i Ełku.
Wielu pracowników nie mieszka w Grajewie.
W Mlekpolu pracownicy całymi latami (po 5-6 lat) pracują na umowch terinowych, które nie dają możlwości nawet zaciągnięcia kredytu. Wynagrodzenia są bardzo niskie. Niepewny byt powoduje, że młodzi nie mogą zaplanowac przyszłości, rodziny zaś starsi chorują w wyniku dłogtwałego stresu spowodowanego niepewnością.

Oj Grajewianie, Grajewianie!!!! Macie naprawdę niewielu ludzi pokroju p. Borawskiego, którzy zrobili coś z niczego. I zamiast takich ludzi szanować, powiem więcej - hołubić, to opluwacie ich i gnoicie. Wstyd.

jak zwykle cenzura e-grajewo,niemiecko-soviecka strona

aa, zdecydowanie i z odpowiedzialnością twierdzę, że e-grajewo, to nie niemiecko-sowiecka strona, tylko Twoja głowa jest zbyt podchmielona.

Ja uważam że bez względu na poglądy mieszkańcy Grajewa i okolicznych miejscowości oddając głos na kandydata związanego z naszym regionem postąpią rozsądnie .

Choć Pana mie znam osobiście,ale gratuluje Panu bycia posłem.Ma Pan naprawdę głowe na karku nie byle jako.Proszę tylko nie zapominać o Grajewie Tam w Warszawie,

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.