niedziela, 16 stycznia 2022

Wiadomości

  • 1 komentarzy
  • 10377 wyświetleń

Dzień targowy 5 X

Najszybciej na zmianę warunków pogodowych reagują handlowcy. Poczuliśmy pierwszy powiew chłodnego wiatru i już na miejskiej targowicy w Grajewie pokazał się towar, który chroni, okrywa i ociepla nasze ciała.

Na jednym ze straganów można było wybrać damską lub męską ocieplaną kurtkę w cenie 30 – 45 zł, w zależności od fasonu. Obok stały ciepłe buty w cenie 25 zł. Na kolejnych stoiskach, które często niewiele różnią się już od tych sklepowych, wywieszone były popularne w ostatnich miesiącach poncho damskie – 40 – 45 zł.
Dalej ładnie wyeksponowane okrycia wierzchnie w większości były oglądane, nie kupowane (ceny od 60 zł do 150 zł). Swetry damskie i męskie na zamek sprzedawano za 40 i 45 zł. Dostępne już są również kurteczki dziecięce – ceny jak dla dorosłych – od 40 zł w górę. Hitem sezonu ma być fason tzw. „kaczuszki”, za który trzeba zapłacić 45 zł.

e-Grajewo.pl

Komentarze (1)

buty ciepłe za dwadziescia pięc złotych paranoja hehe ciekawe czy dojde w nich chodz raz do sklepu

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.