Szczuczyn

  • 1 komentarzy
  • 1145 wyświetleń

Dzień Strażaka w Szczuczynie

Uroczystości rozpoczęły się przemarszem pododdziałów od remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Szczuczynie do Kościoła pw. Imienia Najświętszej Maryi Panny, przy akompaniamencie orkiestry dętej Ochotniczej Straży Pożarnej w Szczuczynie pod batutą Roberta Świderskiego. Podczas nabożeństwa ks. Jacek Majkowski serdecznie przywitał wszystkich przybyłych oraz podziękował zgromadzonym Strażakom za ich pracę i bezinteresowne zaangażowanie w pomoc drugiemu człowiekowi.


Po mszy druhowie z terenu Gminy Szczuczyn, zaproszeni goście i widzowie w towarzystwie orkiestry przemaszerowali do Parku Miejskiego pod pomnik Stanisława Antoniego Szczuki na dalszą część uroczystości.
Prezes OSP w Szczuczynie druh Robert Łepkowski zameldował gotowość pododdziału do uroczystości obchodów Dnia Strażaka. Następnie na maszt została wciągnięta flaga Polski przy akompaniamencie Hymnu Państwowego. Po przemówieniu Burmistrza Szczuczyna Artura Kuczyńskiego oraz przywitaniu wszystkich gości odbyły się wręczenia odznaczeń, wyróżnień, medali oraz podziękowań. Następnym etapem uroczystości było uroczyste przekazanie samochodu dla jednostki OSP Brzeźno.

wtorek, 6 czerwca 2023

Wakacyjna Strefa Sportowa

wtorek, 6 czerwca 2023

Wakacyjny Wolontariat

Komentarze (1)

A BZURY chyba zapomnieli o tej uroczystosci

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.