wtorek, 25 stycznia 2022

Wiadomości

  • 5 komentarzy
  • 10904 wyświetleń

Dzień Otwarty w US 19 IV

URZĄD SKARBOWY W GRAJEWIE
Z A P R A S Z A
w dniu 19 kwietnia 2008 r.  (w sobotę)
w godz. od 8.00 do 14.00
na  "DZIEŃ OTWARTY "
 W dniu tym:

1. Przedstawimy Państwu zasady organizacji urzędu skarbowego i jego poszczególnych komórek oraz zasady naboru do pracy w Urzędzie (pok. nr 15).

2. Poinformujemy o ulgach podatkowych i pomożemy osobom starszym w wypełnieniu zeznań podatkowych  PIT (pok. nr 9).

3. Poinformujemy o zasadach aktualizacji danych rejestracyjnych (pok. nr 3).

4. Poinformujemy o sposobach i możliwościach uzyskiwania informacji i  wiążących interpretacji przepisów prawa podatkowego  (pok. nr 13) oraz o elektronicznych możliwościach przekazywania deklaracji i pism (pok. nr 1a).

5. Umożliwimy złożenie innych deklaracji podatkowych.

6. Poprosimy o Państwa uwagi i opinie na temat jakości obsługi (ankieta).

Naczlnik Urzędu Skarbowego
Andrzej Piotrowski

poniedziałek, 24 stycznia 2022

Ogłoszenie: Praca dla informatyka w KPP w Grajewie

poniedziałek, 24 stycznia 2022

Zmiany w funkcjonowaniu Urzędu Miasta

Komentarze (5)

Ludzie po co to ? Wy jako urzędnicy US winniście to robić na bieżąco. Orzecież ślubujecie to jako pracownik administracji państwowej. NIE POWIELAJCIE CZEGOś CO WINNIśCIE ROBIć NA CODZIEń. kTO wAM PRZYJDZIWE ZE STARSZYCH OSóB. iDZCIE IM NA RęKę I ZRóBCIE TAKIE DYżURY TYM STARSZYM OSOBOM W " gRAJEWIE" A NIE NA Z.....U

zgadzam sie z przedmowca, kilka razy mialem sytuacje, ze musialem biegac kilka razy do urzedu by cos zalatwic bo mi nikt w okienku nie powiedzial z gory jakie dokumenty sa potrzebne... i za kazdym razem sie okazywalo ze czegos mi tam brakowalo... wrrrr zeby to chociaz gdzies blizej bylo...

i macie po to dzien otwrtry panowie - na codzieńprzeciez ci ludzie pracują -wykonuja swoje normalne obowiazki -nie zawsze ktośma czas tłumaczyć , przepr komus , uczyć go matematyki (sorry skoro się np nie nauczyłprzez lata szkoły) ja przepraszam to trzeba trochę poświęcic na wypełnienienie takiego pit-u ; a pytanie zadajesz i idziesz - to zapytaj wszystko coic trzeba więcej niz jedno pytanie , dowiedz sie jak masz wątpliwości przeciez nikt nie będie ci całej ustawy od razu mówił -nie?

do zbulwersowanego i kudłatego:
jeśli macie żal do kogoś to nie znaczy że zostaliście źle obsłużeni. to nie jest możliwe aby wyjść z us i nie załatwić danej sprawy. ale nikt nie będzie siedział i taki tumanom jak wy tłumaczył czegoś czego i tak nie jesteście w stanie pojąć. a poza tym do wypełniania pitów sa biura rachunkowe - zapłać i będziesz miał wypełnione a nie wszystko za darmo. pracownicy skarbówki nie sa od tego żeby wypełniać wam dokumenty. jestem tam często i widzę jak są załatwiani podatnicy. i nie mam do tego żadnych zastrzeżeń. na ich miejscu bym nie była taka uprzejma wobec takich głupków jak wy!!!!!!!!!!!! nawet nie wiecie jak sie pisze "urząd"! ponadto tłumaczy się wam po sto razy co macie zrobić i jakie dokumenty złożyć ale do was to nie dociera. w jakich czasach wy żyjecie? powiedzcie mi gdzie takie Buraki jak wy rosną bo mam zamiar posadzić kilka!!!!!!

Jakie mogą być uwagi i opinie? W tym otwartym dniu mam nadzieję, że pracownicy będą się "sprężać z życzliwością"Opinia powinna być dnia codziennego a nie jednego w roku.Na codzień nie jest najlepiej nadal trwa zbywanie klienta w niektórych działach. Zajmujący się podatkiem VAT nie kwapią się do wyjaśniania szczegułów a odsyłają do infolinii do Warszawy.
Jeśli takie jest ich zadanie.....?

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.