czwartek, 7 grudnia 2023

Wiadomości

  • 2 komentarzy
  • 9673 wyświetleń

Dzień Nauczyciela SP 4

Wszystkim nauczycielom, którzy nie tylko borykają się z edukacyjną codziennością, ale i „inwestują w siebie”, pokonując kolejne szczeble kariery zawodowej należy podziękować w tym dniu. Pedagodzy uzyskują stopnie nauczyciela dyplomowanego, mianowanego i kontraktowego. Jest to wysiłek, który na pewno procentuje bezpośrednią korzyścią dla całej społeczności szkolnej. „Wszystkie dzieci są nasze”, ale nauczyciele na codzień mają bardzo trudne zadanie – przekazać uczniom jak najwięcej wiedzy, umiejętności, przygotowywać do dorosłego życia.

W obecnych, jakże trudnych czasach potrzebni są ludzie, którzy swoją pasją, profesjonalizmem, wiedzą chcą i potrafią dzielić się z innymi.

Życzymy wszystkim nauczycielom cierpliwości, wytrwania oraz wszelkiej radości płynącej z ich codziennej pracy z młodym pokoleniem.


Dyrektor Szkoły Podstawowej nr4 w Grajewie H. Muryjas-Rząsa wyraziła uznanie za owocna pracę swoim współpracownikom, którzy wszelkie zabiegi czynią dla dobra dzieci i młodzieży nie raz zabierając czas własnej rodzinie.

Uczniowie również dziękowali swoim nauczycielom, wyrażając to najlepiej jak umieją w części artystycznej głeboką myślą, muzyką, tańcem.


Apoloniusz Ciołkiewicz
Wszystkim nauczycielom naszego powiatu z okazji Dnia Edukacji Narodowej całą masę serdecznych życzeń wraz z poniższym wierszykiem przekazuję "Szkoła w Soplicowie" ( czytaj)


e-Grajewo.pl

czwartek, 7 grudnia 2023

Grajewo. Konsultacje społeczne

Komentarze (2)

Mogli byście dodać zdjęcia zespołów które śpiewały

może dyć ale było by lepiej gdyby nie było pewnej dziewczyny z kl6(abc

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.