sobota, 29 stycznia 2022

Wiadomości

  • 6 komentarzy
  • 11808 wyświetleń

Dzień Matki

Raz w roku jest takie szczególne święto- Dzień Matki. W tym dniu jest okazja podziękować naszym mamom za całe okazane nam dobro i przeprosić za wszelkie nasze niedoskonałości.

Życzymy w tym dniu naszym mamom wiele miłości i radości, zdrowia i cierpliwości. Życzymy, aby Dzień Matki trwał cały rok i aby przez cały rok mogły być szczęśliwe tak, jak tego dnia.
W Szkole Podstawowej w Rydzewie w tym szczególnym dniu, prawie wszystkie mamy uczniów zgromadziły się na sali gimnastycznej o godz. 1100. Uczniowie powitali je przedstawieniem przygotowanym specjalnie na tą okazję. Mamy mogły wygodnie usiąść przy zastawionym stole i wysłuchać słów o ich codziennym trudzie i wielkiej miłości ich pociech. Podsumowaniem było odśpiewanie „Sto lat” i skromne prezenty. W nie jednym oku widać było łzy…
Całą uroczystość, wraz z uczniami, przygotowała Pani Maria Milewska.

piątek, 28 stycznia 2022

Echa sesji Rady Miasta

piątek, 28 stycznia 2022

Rekrutacja do przedszkoli

Komentarze (6)

tak tak to jest szczególny dzień bo mamę się ma jedną:)ja KOCHAM swoją MAME:) hehe:D i nie wstydzę sie tego głośno mówić:):)


Pani Mario, mimo dzielącej nas sporej odległości, w imieniu Matek i ich kochanych dzieci wyrażam podziw i szacunek za przygotowanie uroczystości.
Górski pejzaż, zastępujący sceniczną draperię, wspaniale komponuje się z pierwszym planem, czyli sympatycznymi uczniami. Wydaje się, że symbolizuje on wspinanie się Matek przez krętą, trudną dolinę życia, przez szczyty górskie - aż do słońca. To tego, chce każda matka dla dobra swojego dziecka. Naturalnego wdzięku dodają tu piękne dzieciaki, pociechy naszych polskich utrudzonych Matek.
Łączę pozdrowienia- Kopirajter

Kocham Moją Mamusie, zdrówka, szczęścia i radości Mamusiu.

Mamusiu wszystkiego naj naj naj ....

pozdrowienia dla wszystkich mam

Mamo dużo zdrówka!!!:)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.