wtorek, 27 lutego 2024

Wiadomości

  • 7 komentarzy
  • 12888 wyświetleń

Dzielnicowy Roku

Dzisiaj odbył się finał wojewódzki IV Edycji Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Dzielnicowych "Dzielnicowy Roku". W zawodach wzięło udział 15 policjantów wytypowanych z komend powiatowych i miejskich województwa Podlaskiego na podstawie wyników testu wiedzy zawodowej oraz wyszkolenia strzeleckiego i testu sprawnościowego.
Dzielnicowi rywalizowali w dwóch konkurencjach. Były to test wiedzy oraz symulacja przyjęcia interesanta.
Komisja powołana przez Komendanta Wojewódzkiego Policji                 w Białymstoku na podstawie wyników  uzyskanych przez  uczestników zawodów ustaliła następującą klasyfikację końcową  etapu wojewódzkiego eliminacji  IV edycji Ogólnopolskich Zawodów  Policjantów Dzielnicowych ,,Dzielnicowy Roku":


KLASYFIKACJA KOŃCOWA:


- III miejsce -sierż. Justyna Aćma- KPP Mońki;
- II miejsce - mł.asp. Jan Wieliczko - KPP Augustów;
- I miejsce - mł. asp. Marek Michalczuk - KMP Białystok


Zwycięzca mł.asp. Marek Michalczuk pracuje w policji od 7 lat, w tym od 5 lat jako dzielnicowy w III Komisariacie Policji w Białymstoku. Na co dzień służy pomocą mieszkańcom Zielonych Wzgórz i Starosielc. Najlepszy dzielnicowy Podlasia jest kawalerem. Jego hobby to wędkarstwo i podróże. W konkursie bierze udział po raz drugi. W ubiegłorocznej edycji konkursu zajął również I miejsce. 
   


sierż. Kamil Tomaszczuk
zespół  prasowy
Komendanta Wojewódzkiego Policji w Białymstoku


 

poniedziałek, 26 lutego 2024

Opel wbił się bagażnikiem w drzewo

poniedziałek, 26 lutego 2024

Mlekpol na Techmilk 2024

Komentarze (7)

all cops are bastards

Ja uważam że "najlepszym " dzielnicowym jest dzielnicowy, który ma pod opieka ul. Dworną. Widziałem go tylko raz i to kilka lat temu. Może jest utajniony. Prosze o jego zdjęcie żebym mógł go pozdrowić jak rozpoznam. Ciekaw jestem jakie doświadczenia z dzielnicowym mają inni

A JA MIESZKAM NA BRONIAKU I ANI RAZU NIE WIDZIAŁEM DZIELNICOWEGO.ZASTANAWIAM SIĘ CZY MAMY JAKIEGOŚ DZIELNICOWEGO.TO CAŁE SZSCZĘŚCIE ŻE NASZ DZIELNICOWY NIE WYGRAŁ TEGO KONKURSU.WTEDY DOPIERO BYŁY BY JAJA

Centrum nie ma dzielnicowego, nigdy nie widziałam na oczy! Może w Grajewie nie ma takich funkcji????

taki same j swojego nigdy nie widziałem i jakos nie tęskno mi, więc niech sobie siedzą dalej w piwnicy bloku 51 i czekają cholera wie na co..

cieszcie sie że wasza dzielnica nie jest nawiedzana przez dzielnicowego!!! to znaczy że mieszkacie na spokojnej ulicy (osiedlu)

a ja mieszkam na centrum widziałam dzielnicowego nie raz. Ana ty chyba na ławce wogóle nie siedzisz...

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.