Szczuczyn

  • 7 komentarzy
  • 7290 wyświetleń

Działka w strefie sprzedana

20 listopada br. o godz. 10.00 komisja przetargowa otworzyła oferty złożone na ogłoszony przetarg na sprzedaż działki w Podstrefie Szczuczyn Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Działka o powierzchni 1,27 hektara została sprzedana spółce Malfeed. Roboty budowlane nowego zakładu produkcyjnego z branży spożywczej ruszą wczesną wiosną. Nabywca deklaruje utworzenie pięćdziesięciu miejsc pracy.


Jest to już trzeci przetarg i trzeci inwestor w Podstrefie Szczuczyn. Natomiast łącznie to już piąty inwestor, który zdecydował się na inwestycje w Szczuczynie. W dwóch przypadkach przedsiębiorcy ruszyli już z pracami budowlanymi – informuje Artur Kuczyński, Burmistrz Szczuczyna.

 

piątek, 31 marca 2023

Akcji krwiodawstwa (14.04)

Komentarze (7)

Super w końcu będą miejsca pracy

A w grajewskiej podstrefie nie powstaje nic.

a w ogóle jest grajewska podstrefa???

Gdzie można składać CV do pracy w tej firmie?

Grajewska podstrefa istnieje od ponad 12 lat, i jedyna firma jaka się w niej znajduje to Pfleiderer MDF. W Szczuczynie powstała rok temu a już powstają trzy nowe zakłady.

We Pfleiderer MDF Grajewo pracuje więcej ludzi , niż mieszka w Szczuczynie. No cóż,ale Szczuczyn się rozwija i niedługo dogoni Radziłów.

Pojęcia nie masz jak mało ludzi pracuje W MDF

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.