niedziela, 14 kwietnia 2024

Wiadomości

  • 2 komentarzy
  • 15463 wyświetleń

Dwie ofiary czołowego zderzenia

Kierowca opla zginał na miejscu, kierowca toyoty zmarł w szpitalu. To bilans  wypadku niedaleko Czechowizny w powiecie monieckim. Policjanci wyjaśniają szczegóły zdarzenia.

12.04.2010 przed godziną 12:00 dyżurny monieckiej policji otrzymał informację o wypadku drogowym w rejonie wsi Czechowizna na drodze krajowej numer 65. Policjanci, którzy pojechali na miejsce wstępnie ustalili, że na prostym odcinku drogi kierowca opla astry najprawdopodobniej wyprzedzał inny pojazd. Gdy był na przeciwległym pasie ruchu zderzył się z jadącą z przeciwka toyotą. 55-letni kierowca astry  z Grajewa zginął na miejscu, natomiast 62-latek z toyoty śmigłowcem został zabrany do szpitala. Tam mimo starań i wysiłków lekarzy niestety zmarł. Droga w miejscu wypadku była zablokowana przez około 3 godziny. -informuje podlaska.policja.gov.pl

Policjanci z Moniek szczegółowo wyjaśniają okoliczności wypadku.

 

 

 

Portal e-Grajewo.pl przeznaczył 1% swojego podatku dochodowego jako darowiznę dla Stowarzyszenia Wikimedia Polska posiadającego status Organizacji pożytku publicznego (OPP).

Nazwa OPP: Stowarzyszenie Wikimedia Polska
Numer KRS: 0000244732
Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.