Kultura i rozrywka

Drobina dobroci ...

„Drobina dobroci buduje nadzieję…”

Kochani, chcielibyśmy w imieniu naszym i naszej córeczki podziękować Wszystkim Darczyńcom  za okazane serce oraz wsparcie w leczeniu i rehabilitacji Zuzi.
Szczególnie dziękujemy wszystkim, którzy zdecydowali się oddać na rzecz Zuzi 1% podatku.  Wasz 1% podatku umożliwi Zuzi kontynuowanie rehabilitacji  i zakup niezbędnego sprzętu rehabilitacyjnego oraz pomocy edukacyjnych.

Dzięki Wam udało nam się w tym roku opłacić pobyt na turnusie w ośrodku rehabilitacyjnym „Zabajka” w Stawnicy, podczas którego Zuzia mogła korzystać z wieloprofilowego programu usprawniania obejmującego m.in. kinezyterapię, hipoterapię, terapię zajęciową, terapię manualną, hydroterapię, dogoterapię,  magnetostymulację i ciepłolecznictwo. Już widać duże postępy, które mobilizują do dalszej pracy.

Dziękujemy wszystkim wspaniałym lekarzom i terapeutom, którzy wkładają na co dzień dużo pracy w usprawnianie Zuzi i innych chorych dzieci, a także rodzinie, przyjaciołom i znajomym, których miłość i wsparcie dodaje nam sił w walce o zdrowie naszego dziecka.

Z całego serca dziękujemy wszystkim kochanym, „niezidentyfikowanym” przyjaciołom Zuzi za dobre słowo, modlitwę oraz rozpowszechnianie apelu o pomoc!

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzymy Wam Kochani rodzinnego ciepła i wielkiej radości, odpoczynku od codziennych trosk, Świąt niosących nadzieję na jeszcze lepszy Nowy Rok!

Zuzia z rodzicami

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.