niedziela, 26 maja 2024

Wiadomości

  • 4 komentarzy
  • 5393 wyświetleń

Dostał 5 tys. zł mandatu za "prędkość"

Policjanci suwalskiej drogówki, dbając o bezpieczeństwo na drogach Suwalszczyzny,  w niedzielę „wzięli pod lupę” kierowców jadących drogą ekspresową  S 61. Po południu sprawdzali między innymi, czy stosują się do wyznaczonych limitów prędkości. Okazało się, że nie wszyscy. Po godzinie 12 zatrzymali do kontroli rolls-royce'a.

Kierowca wpadł w oko policyjnego wideorejestratora w okolicy Suwałk. 40-letni obywatel Litwy jechał z prędkością 215 km/h mimo, że tym miejscu obowiązuje ograniczenie do 120 km/h. Mężczyzna został ukarany mandatem w wysokości 5000 złotych, gdyż przekroczył prędkość w warunkach recydywy.

 W związku z popełnionym wykroczeniem konto kierowcy zasiliło także 15 punktów.

Komentarze (4)

Powinien iść do pierdla a nie 5 tysięcy kary. Co to jest...

Skoro jechał Rolls-roycem to taki mandat dla niego to żart.

Co to jest lekko ponad 200 na drodze ekspresowej, śmiech. Niech policja przyłoży się do kontroli w terenach zabudowanych,bo dzieci w niektórych miejscowościach boją się chodzić,a nie bmkami po ekspresówkach się rozbijają .....

to po co te drogi ekspresowe jak nie można po nich jeździć ekspresowo

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.