środa, 28 lutego 2024

Wiadomości

  • 7 komentarzy
  • 11727 wyświetleń

Docieplanie w Starostwie

Trwa docieplanie budynku Starostwa Powiatowego przy ul. Strażackiej 6 b w Grajewie. Prace remontowe potrwają do 7 czerwca br. Inwestycja finansowana jest z budżetu powiatu. Koszt remontu wyniesie  51 tys. zł. Termomodernizacja budynku to kolejny etap modernizacji budynku Starostwa Powiatowego. W październiku 2005 r. wymieniono stolarkę okienną. e-Grajewo.pl

Komentarze (7)

zaoszczędzą na ogrzewaniu

Bez monitoringu to nic nie da i tak zaraz zniszczą ten zabytkowy budynek. Aha jeszcze plus dla Starosty za odwagę w podjęciu decyzji o remoncie bo zaraz fala krytyki spadnie.

Gratulacje dla firmy za fachową robotę ....coś się dzieje po mału w tym mieście

i bardzo dobrze ...

Jeśli krytykująa lub chwalą to mają chyba za co i wiedza co robia!Ale krytyki tu i tak nie opublikuja,więc po co się wysilać!

Ja nazwal bym to odnowieniem a nie ociepleniem bo tam jest tylko kornik polozony a nie steropian a wiec jakie to ocieplanie ?? I jaka oszczednosc na ogrzewaniu ?? Wiem bo codziennie tamtedy przechodze ale zawsze to inaczje bedzie wygladac ; )

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.