sobota, 29 stycznia 2022

Wiadomości

  • 10 komentarzy
  • 12259 wyświetleń

Do Sądu na Woj. Polskiego

Po innych instytucjach, które postanowiły poprawić lub zupełnie zmienić wizerunek swojej siedziby, przyszedł czas na Sąd Rejonowy.

Trwają rozmowy o nowej lokalizacji - prawdopodobnie przy ul. Wojska Polskiego. Przeniesienie nastąpi z wysłużonego budynku przy ul. Kolejowej, gdzie z powodu braku miejsca warunki pracy stają się coraz trudniejsze.

Nowy gmach Temidy powstanie prawdopodobnie niedaleko Zespołu Szkół nr 2 oraz nowej siedziby Komendy Powiatowej Policji. Powierzchnia powiększyłaby się dwukrotnie – jak potwierdza prezes Sądu Rejonowego w Grajewie Andrzej Myśliński – jeśli wszystko będzie układać się pomyślnie, rozpoczęcie budowy może nastąpić już w 2009 roku.

e-Grajewo.pl

piątek, 28 stycznia 2022

Echa sesji Rady Miasta

piątek, 28 stycznia 2022

Rekrutacja do przedszkoli

Komentarze (10)

no tak nie dosc ze policja straz to teraz sad a moze jeszcze straz miejską i jakiess inne tego typu instytucje pod szkoła.... zamiast zagospodarowac to na rzecz szkoły jakis pareczek z ławkami albo skalniaczki ławeczki to nie sady policja.... ble

do "ktos": zgadzam sie w 100%... to juz nie szkola.. to bedzie raczej wiezienie.. ;/

Trochę za daleko od centrum. Warto zastanowić się jeszcze nad lokalizacją.

Do ktos u ups: przynajmniej gownazeria nie bedzie chodzic i niszczyc zieleni, palic fajek i pic alkoholu. Skonczyly sie dobre zasy dla malolatow.

Ludzie, a wam dogodzić to lepiej kilo soli zjeść. Najlepiej krytykować i narzekać jaka to wiocha, w której nic sie niedzieje i bezsensownych ławeczek i parczków się domagać. Trzeba cieszyc się, że będziemy mieli na wjeździe nowe budynki, bo jak by ktoś nie zauważył mamy wiek XXI, a policja i sąd mieszczą się w starych budynkach, które wojnę pamiętają. Poza tym jak się wjeżdza do Grajewa od strony Białego to jedyna wizytówka, która wita gości to kościół i hektary łąk (dobrze, że tam krów i kóz nie wypasają). W końcu myśli się o wizerunku Grajewa , bo budynki administracji państwowej pośrednio też swiadczą o mieście. Lokalizacja jest świetna, bo tu jest dużo terenu niezagospodarowanego.
Tak na marginesie jesli chodzi o lokalizację Zespołu Szkół zastanawiam się ,dlaczego budynek umiejscowiono tak daleko od drogi czyli ulicy Wojska Polskiego - tak oto stworzono wielką łąkę przed szkołą , a chodnik prowadzący do szkoły od strony Wojska Polskiego porasta zielichem, bo nikt po nim nie chodzi. Marnotrastwo pieniędzy i przestrzeni, po co szkole taki pas łąki?

nie wiem czego wy sie oburzacie nad lokalizacja sadu i policji u mnie wKRakowie sad miesci sie w szkole Połowa budynku to sad Grodzki a połowa to szkoła i nikt nie robi o to zadnego szumu . Stuknijcie sie ludziska w głowe i znajdzcie sobie powazniejszy problem :)

Nadchodzi kres dewastacji szkoły, pestkowania, plucia, gum, lizania się, butelek po piwsku, niszczenia szkoły. Od września montują monitoring, potem rozpoczyna się budowa sądu (obiekt szczególnie chroniony) i kres tych waszych kretyńskich zachowań. Matko i ojcze teraz BAŁWAN narobi ci na środku pokoju, bo strefa jego prostackich działań się zawęża. Szkoda mi też, tych niemych mieszkańców osiedla obok szkoły, cieszących się że jak malują szkołę flamastrem, to choć nie jego dom, skuleni siedzą cicho, i modlą się żeby ich domeczek zostal piękny. Ale jak powtanie sąd, to w budynkach obok sądu, będzie trzeba zamurować okna - to będzie dla was kara za bierność. No dalej jazda hołoto, puki czas malować mury, wymiotować w kąt, pluć na mur, nadchodzi kres waszego debilizmu.

Wielokrotnie widziałam jak policja (co się chwali) spisywała małolatów siedzących pod szkołą Zespołu Szkół, a więc nie jesteśmy tacy bierni, jak niesprawiedliwie osądza Józef lat 40. Ktoś przecież zawiadamia policję skoro interweniują.

do ktoś: nie bądz taki egoistyczny chyba lepiej jak grajewo rozwija się i bedzie mialo lepszy wygląd dzieki nowym budynkom.......pomy6sl troche a dopiero pózniej narzekaj.pzdr

do janka, poczatki szkoty to były dwa budynki po wojsku gdzie trzymano konie. Co dopiero poźniej dobudowano miedzy tymi dwoma budynkami nowy budynek ktory łaczył te dwa stare. a kilka lat temu oddano sale gimnastyczna.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.