niedziela, 17 października 2021

Oferty i promocje

"Dni Otwarte ECDL"

Koleżanki i Koledzy Egzaminatorzy ECDL, Nauczyciele Technologii Informacyjnej!

W dniach 4-10 kwietnia 2011 odbywać się będą  "Dni Otwarte ECDL" w ramach Światowych Dni Społeczeństwa Informacyjnego. W tych dniach zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w nowej formie ogólnopolskiego konkursu informatycznego, którego organizatorem jest Polskie Towarzystwo Informatyczne.

Czynimy wspólne starania, aby konkurs rozpowszechniał ideę certyfikatu ECDL w Polsce oraz podnosił poziom kultury informatycznej wśród dzieci i młodzieży, dlatego wielu z Was brało udział w tworzeniu i organizowaniu tego konkursu. Mamy nadzieję, że w kolejnych latach będzie nas coraz więcej.

Prosimy Was o to, aby jak największa ilość uczniów i szkół brała udział w tej naszej wspólnej inicjatywie, aby na stronach internetowych Waszych szkół umieszczone zostało logo konkursu oraz aby uczniowie Waszych szkół byli poinformowani i zachęceni do udziału w konkursie.

Jesteśmy przekonani, że Wasi uczniowie i Wasze szkoły zdobywać będą cenne nagrody w tym konkursie.

Wszelkie informacje i materiały uzyskacie na stronie: www.tik-tak.eecdl.pl

 

Łączymy pozdrowienia,

Organizatorzy Konkursu TIK TAK, Polskie Biuro ECDL w Polsce oraz Regionalny Koordynator ECDL Polska Antoni Cichocki

 

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.