Wiadomości

  • 2 komentarzy
  • 6643 wyświetleń

Długi weekend - wypadki i kolizje drogowe

W poniedziałek około 15:35 zastępy JRG Grajewo oraz OSP Szczuczyn udały się do zdarzenia drogowego na 208 km DK61 Szczuczyn - Grajewo. W zdarzeniu brały udział dwa pojazdy osobowe. Jedna osoba została ranna. Ruch odbywał się wahadłowo.

fot. KP PSP Grajewo

 

 

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło w niedzielę 14.08 przed południem w m. Zawady (pow. białostocki). Na drodze między Jeżewem Starym a Wizną zderzyły się dwa auta osobowe - audi z oplem.
Wstępne ustalenia policji: 81-letni kierowca audi skręcając w lewo, w kierunku Łomży, nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu w kierunku Białegostoku 69-letniemu kierowcy opla. Pasażerka z opla została zabrana do szpitala. Kierowcy trzeźwi - informuje Elżbieta Zaborowska z zespołu prasowego podlaskiej policji.

fot. OSP Zawady

 

14 sierpnia 2022 roku przed godziną 7.00 ełccy strażacy otrzymali informację o wypadku drogowym w miejscowości Grabnik gm. Stare Juchy.
Zderzyły się dwa samochody osobowe. Autami łącznie podróżowało 5 osób - w tym dwoje dzieci. 12-letni chłopiec, który został poszkodowany został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala w Suwałkach. Drugie dziecko trafiło na obserwację. Droga była całkowicie zablokowana, później zastosowano ruch wahadłowy.

fot. Ratownictwo Powiatu Ełckiego

 

 

Kolizja 3 pojazdów osobowych na DK65 

 

 

piątek, 30 września 2022

Podwyżki czynszu w SMLW

piątek, 30 września 2022

Łomża. XXIII Mikrolotowe Mistrzostwa 2022

Komentarze (2)

W dzisiejszym wypadku między Gutami a Popowem brały udział trzy pojazdy .Dwa były w polu i jeden z przyczepka zajmował pas drogowy .

Ktoś się chyba nie doliczył .Było bardzo dużo widzów tylko ratowników nikt nie wzywał.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.