sobota, 2 lipca 2022

Kraj

  • 3 komentarzy
  • 9696 wyświetleń

Delta – okna i drzwi

"Działamy tak, aby instytucja reklamacji nie była potrzebna"

Nasza firma - PPHU DELTA - producent najwyższej jakości stolarki z PCV w systemie bezołowiowym greenline i aluminium, istnieje od 1991 roku. Zakład produkcyjny znajduje się w Augustowie, gdzie produkcja stolarki PCV odbywa się na nowoczesnych liniach produkcyjnych o dziennej zdolności produkcyjnej kilkuset okien.

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, obecnie oferujemy:
·    okna i drzwi z PCV i aluminium
·    drzwi zewnętrzne i wewnętrzne (Gerda, Mikea, DRE)
·    rolety zewnętrzne
·    żaluzje i rolety wewnętrzne i zewnętrzne
·    parapety wewnętrzne i zewnętrzne
Do produkcji naszych okien i drzwi używamy wyłącznie najwyższej jakości komponentów czołowych, renomowanych firm niemieckich: bezołowiowe profile TROCAL, okucia WINKHAUS, szyby PRESS-GLASS.

Dzięki połączeniu naszej wiedzy i doświadczenia z najwyższej klasy materiałami zastosowanymi podczas produkcji, nasze wyroby są:
·    najzdrowsze - unikalna technologia produkcyjna pozwala uzyskać okna bezołowiowe, a dodatkowo antyalergiczne (pozbawione alergenów w postaci farb, lakierów, środków impregnujących).
·    najtrwalsze - zastosowanie oryginalnych niemieckich profili o podwyższonej sztywności oraz oryginalnych niemieckich uszczelek fabrycznie wtłaczanych w profil spowodowało, że uzyskaliśmy okna o gwarantowanym okresie użytkowania do 30 lat.
·    najcieplejsze - unikalna kompozycja szczelnych 5-komorowych profili oraz szyb o najniższej przenikalności ciepła U=1,0 Top Glass Ultra w standardzie daje dodatkowe 10% oszczędności ciepła.

Najwyższa jakość naszych okien i drzwi potwierdzona jest wieloma certyfikatami. Jako jeden z nielicznych producentów w tej branży stosujemy System Zarządzania Jakością, potwierdzony Certyfikatem ISO 9001:2000
Naszym klientom zapewniamy bezpłatny pomiar, wycenę oraz profesjonalny montaż, wykonywany przez doświadczone ekipy montażowe.
Nasi pracownicy zapewnią Państwu profesjonalne doradztwo techniczne w zakresie doboru stolarki PCV do Państwa indywidualnych potrzeb
Chcielibyśmy, aby dołączyli Państwo do grona naszych zadowolonych Klientów, którzy postawili na najwyższą jakość.

Zapraszamy do naszego Biura Handlowego,
Grajewo, ul. Wojska Polskiego 41 A (naprzeciwko apteki Cefarm)
Możliwość skorzystania z korzystnego systemu ratalnego

ul. Wojska Polskiego 41 A
19 – 200 Grajewo
tel. 085 273 89 35, 0512 491 089
fax 085 273 89 35
www.deltaokna.pl
deltagrajewo@deltaokna.pl
czynne: PN - PT:9.00 - 17.00, SOB: 9.00 - 14.00

Komentarze (3)

Rzeczywiście firma bardzo solidna, robiłem wymianę okien w całym domu, gdzieś tak 8 lat temu. 17 okienek trochę kosztowało, ale wyszedłem na swoje. Rachunki za ogrzewanie poszły w dól, w chałupie mam cicho i zero problemów z użytkowaniem okien, chodzą jak nowe. Nawet teściowa nie narzeka, co mówi samo za siebie...;D Polecam!

Mam okna już 9 lat, wymienione w całym domu,chodzą jak nowe nadal, polecam bo jestem bardzo zadowolony!

jedyne konkretne okna w Grajewie

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.