wtorek, 27 lutego 2024

Wiadomości

  • 3 komentarzy
  • 9792 wyświetleń

Dawno temu w Grajewie

Zdjęcia w nowej galerii prezentujemy dzięki uprzejmości Pana Walentego Michalaka ur. w Grajewie, 4-krotnego mistrza Polski w rugby, reprezentanta kraju, trenera reprezentacji i sędziego międzynarodowego – obecnie zamieszkałego w Gdańsku.

Wywiad przeprowadzony w siedzibie e-Grajewo.pl z Panem Michalakiem zamieścimy niebawem w dziale „Warto przeczytać”.


Foto galeria -Lata PRL-u ...
Foto galeria -Stare Grajewo...

Komentarze (3)

Zdjecia sa niesamowite!!!! Szczegolnie te z galerii "Stare Grajewo".

Zdjęcia są fajne. Szkoda tylko, że Pan Michalak zapomniał podać skąd je ma - szczególnie te z okresu I wojny światowej, bo o ile mi wiadomo, to nie posiada oryginałów a jedynie kopie, które w ten czy inny sposób wyprosił lub dostał od kogoś. Część oryginałów o ile wiem znajduje chyba się również w Izbie Pamięci. Tak więc proste pytanie czy Pan Michalak poinformował faktycznych właścicieli o sposobie wykorzystania tych kartek w ten sposób, a nie przyjmuje laury, że to dzięki jego uprzejmości mozemy je oglądąc. Po prostu tak się nie robi - choć w dzisiejszych czasach w imię autoreklamy wszystko jest możliwe.

zdjęcia są odlotowe teraz wiem np gdzie pracowala moja mama myśle że te zdjecia są fajne i tamte lata tez .mocno wierzę w to że może jeszcze powrucą lalta 80 . tak chce zobaczyć jak się żyło

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.