Wiadomości

  • 4 komentarzy
  • 11997 wyświetleń

Czworonożni stróże prawa

  Dzisiaj w Grajewie funkcjonariusze Policji doskonalili umiejętności psów służbowych. W ramach zajęć dbali także o bezpieczeństwa mieszkańców miasta


Dzisiaj w Grajewie w miejskim parku i w centrum miasta i odbyły się cykliczne szkolenia psów służbowych patrolowo- tropiących. Uczestniczyli w nich grajewscy przewodnicy i koledzy z pobliskich jednostek- Augustowa, Sejn, Suwałk – wraz z psami służbowymi.

Szkolenie to odbyło się z zakresu ogólnego bezpieczeństwa, obrony przewodnika, oraz pościgu i legitymowania Celem ćwiczeń było połączenie elementów doskonalenia zawodowego z oddziaływaniem prewencyjnym i praktycznym czuwaniem nad bezpieczeństwem mieszkańców miasta. Lokalizacja ćwiczeń nie były przypadkowe. Są to miejsca gdzie często dochodzi do zakłóceń porządku publicznego. To bardzo przeszkadza okolicznym mieszkańcom. Chcemy, aby ludzie czuli się bezpiecznie.


Komentarze (4)

A kto sprzątnął po pięknych pupilach? :)

były kulturalniejsze niż niejeden mieszkaniec , sprzątnęły

piękne to pieski są, i bardzo mądre! cudo!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.