Wiadomości

  • 11 komentarzy
  • 14922 wyświetleń

Czterej jechali motorowerem

16 - latek wiózł motorowerem trzech znajomych, wszyscy byli pijani. Jak twierdzili jechali w odwiedziny do cioci. Nieletni kierowca za swoje skrajnie nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed Sądem.

W nocy 21.08 2011 r. policjanci z Oddziału Prewencji w Białymstoku pełnili służbę w miejscowości Woznawieś w powiecie grajewskim. Mundurowi zatrzymali przejeżdżający tamtędy jednoślad. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że kierowca przewoził trzech pasażerów. Jak się okazało 16 - letni kierujący i 14, 19 i 34 - letni pasażerowie byli pijany. Badanie alkomatem wykazało u nich od blisko jednego do ponad dwóch promili alkoholu w organizmie.

Tłumaczyli, że jadą w odwiedziny do cioci, która mieszka w sąsiedniej miejscowości. Aby zaoszczędzić na czasie i nie jeździć dwa razy postanowili jechać wszyscy razem. Funkcjonariusze udaremnili całej czwórce dalszą ekstremalna jazdę. Kierujący za swoje skrajne nieodpowiedzialne postępowanie odpowie przed Sądem
- informuje KPP w Grajewie

wtorek, 23 lipca 2024

Ogłoszenie UM w Grajewie

Komentarze (11)

chyba oni na baranach siedzieli hahaha 4 osoby :D

nieźle ciekawe co by było żeby któremuś coś się stało... ludzie czy wy czsami myślicie..??? bo mi się zdaje że nie!!!

:D Kierowca musiałby wykonać trzy kursy a nie dwa, chyba że motorower sam wróciłby po dwóch pozostałych :)

Jakiej marki był ten motorower od razu kupuję,

czy Policja może badać pasażerów pojazdu? Na jakiej podstawie? Kierujący pojazdem może być poddany badaniu ale pasażerowie to już chyba naruszenie wolności i nietykalności. Policja przesadza w swoich uprawnieniach. Czy ktoś te przepisy ograniczające wolność (o którą tak w komunie walczyliśmy) w sejmie kontroluje?

powinna być specjalna służba która kontrolowała by prace policji, i ich wszystkie działania

To był motorower po tuningu, 12 miejsc siedzących, barek oraz TV.

Gdyby im coś się stało nie byłoby mi wcale żal. Żal byłoby osoby lub osób, które ucierpiałyby przez takich idiotów! Ada

Zag niech się nie mądrzy. Ciekawe, co by mówił, gdyby on sam lub ktoś bliski ucierpiał poważnie przez młodocianych debili! Komentator

W i e l k i P o z y t y w -Ułańska dusza nie ginie w narodzie ,tego nam potrzeba

Z tego co mi wiadomo, pasażer jednośladu też musi być trzeźwy, to w sumie logiczne.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.