sobota, 29 stycznia 2022

Wiadomości

  • 4 komentarzy
  • 12515 wyświetleń

"Człowiek Sukcesu" odc. 2

Dzisiejszego dnia, tj. 15.01.2008 roku na apelu w Zespole Szkół w Wojewodzinie odbyło się  drugie już spotkanie pt. "Człowiek sukcesu". Tym razem gościem był starosta powiatu grajewskiego - Jarosław Augustowski.

Podczas 40-minutowego wywiadu zgromadzona w sali społeczność szkolna dowiedzieła się, że zaproszony gość to absolwent Technikum Weterynaryjnego w Łomży, z zawodu nauczyciel - ukończona Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie. Od 1999 roku wicestarosta powiatu grajewskiego, od 2002 r objął stanowisko Starosty Grajewskiego.
Na zadawane przez przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego pytania gość odpowiadał z humorem i trafiał z przekazem do słuchającego go audytorium. Pan Jarosław wykazał się również dobrą pamięcią odgadując czas i miejsce zrobionych zdjęć na przestrzeni lat podczas różnych uroczystości szkolnych, w których brał udział. Spotkanie zakończono wręczeniem p. Staroście dyplomu "Człowieka Sukcesu", płyty CD z muzyką oraz tortu.

- Jest to już drugie spotkanie ze znaną osobą z cyklu "Ludzie Sukcesu". Pierwszym gościem był kilka miesięcy temu p. Mirosław Purzeczko. Jako Samorząd Uczniowski jesteśmy dumni, że Pan Starosta zaszczycił nas swoją obecnością i przyjął od nas miano Człowieka Sukcesu - mówili uczniowie.

- Cykl spotkań będzie kontynuowany, gdyż w najbliższym kręgu naszej szkoły jest wielu ludzi, którzy zasługują na to miano
 - podsumował dyrektor ZS w Wojewodzinie K. Choynowski.

Spotkania tego typu z ludźmi, którzy bez wątpienia odnieśli sukces stają się wspaniałym przykładem dla młodych ludzi wkraczających w dorosłe życie.

"Człowiek Sukcesu" odc. 1

e-Grajewo.pl

piątek, 28 stycznia 2022

Echa sesji Rady Miasta

piątek, 28 stycznia 2022

Rekrutacja do przedszkoli

Komentarze (4)

Jakby pan starosta spowodował że podległy pod niego szpital wyszedł na prostą pewnie uznałbym go za człowieka sukcesu . Dworzec też straszy od wielu lat.

to jak daleko zaszedl pan starosta,w pewnym sensie zawdziecza ludziom ktorzy na niego glosowali,a mianowicie mieszkańcom miasta z ktorego sie wywodzi i w ktorym sie wychowal .panie starosto mysle ze jakies DZIEKUJE nalezy sie tym ludziom ,jak pan mysli?

Droga wokół placu tysiąclecia straszy dziurami .......P.starosto to droga powiatowa!!!I dodatkowo to wizytówka pana rodzinnego miasteczka!!!

Do rozczarowanej znajomej:
Dziękuję za trafną uwagę. Zamieszczona informacja nie relacjonuje w pełni 40 minutowego spotkania... Zawsze mówiłem i będę powtarzał że mój "sukces" (chociaż nie lubię tego określenia) to sukces ludzi których spotkałem w życiu, z którymi pracowałem i pracuję. Oczywiście po raz kolejny OGROMNE DZIĘKI ZA WSZYSTKIE ODDANE GłOSY I ZA WSPARCIE.
Z pozdrowieniami Jarosław Augustowski

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.