środa, 29 czerwca 2022

Wiadomości

  • 28 komentarzy
  • 35376 wyświetleń

Człowiek Roku 2008

Tytuł "Człowieka Roku 2008" Powiatu Grajewskiego w plebiscycie organizowanym przez Portal e-Grajewo.pl otrzymała:

Alicja Rutkowska
- prezes Fundacji na Rzecz Rozwoju Szpitala Grajewskiego, wicestarosta powiatu grajewskiego, mgr ekonomii, absolwentka dwóch kierunków studiów podyplomowych, zamężna, dwoje dzieci, które studiują. Posiada bogate doświadczenie zawodowe, w tym 18 lat pracy w samorządzie lokalnym (od 2002 r. pełni funkcje wicestarosty powiatu grajewskiego). Funkcję Prezesa Fundacji pełni społecznie, a swoją rolę rozumie jako inicjatora i koordynatora podejmowanych działań.

Wyróżnienie traktuję jako nagrodę dla wszystkich osób, które pracowały i pracują na rzecz Fundacji, mając na uwadze zarówno  członków Zarządu i Rady Fundacji, jak też wszystkich mieszkańców miasta i powiatu grajewskiego wspierających działalność Fundacji. Jeszcze raz wszystkim dziękuję!  - Alicja Rutkowska


Nominowani byli:

Stanisław Szleter  – prezes gminny Ochotniczych Straży Pożarnych, wójt gminy Grajewo,
Sławomir Matysiewicz - propagator zdrowego stylu życia, grajewski klub "Aktywni",
Ryszard Borkowski - trener piłkarskiej drużyny "Warmia" Grajewo, nauczyciel w ZS nr 2 w Grajewie,
Adam Kulikowski - prezes prężnie działającego przedsiębiorstwa "UNIDROG" z siedzibą w Grajewie.


Przypominamy:
Człowiek Roku 2005 ks. prob.Tomasz Wilga, parafia p.w. Ojca Pio w Grajewie.
Człowiek Roku 2006 ks. prob. Jarosław Stefaniak, parafia p.w. Św. Stanisława B.M. w Niedźwiadnej
Człowiek Roku 2007 Rafał Kamiński uczestnik programu 'You Can Dance'.

Komentarze (28)

zapomnieliscie o Pani Basi Sulewskiej, dzieki, ktorej dzis tyle rodzin m prace i chleb. Jak płytka jest wdziecznosc i oboiektywna ocena spoleczenstwa. To dzieki niej, rozwija sie siec sklepow, Dzieki niej, pienioadze zostaja w Grajewie (mam na mysli podatki obroty itd...), to dzieki niej jeszcze mozemy czuc, ze jestesmy we wlasnym srodowisku..... Ech , bardzo szkoda ,ze zabraklo Jej na tej liscie!!!!!!!!!!!!!

DO rozczarowany: błagam Cię (i wszystkich innych) sięgaj do źródeł wiedzy!!!! Nie pisz, nie mów, o tym, że ktoś nie płaci podatków bo ma szyld brzmiący w obcym języku.Każdy podmiot płaci podatki, tak jak Jaskółka, tak samo płaci Lidl, i Biedronka. W gospodarce rynkowej nie ma uprzywilejowanych, nie ma ten i tamten; Pani Basi - Gratulacje, ale czemu zaraz wdzięczność. Tu ludzie mają komu dziękować, więc nie wciskaj w usta nam komu... Głosy czytelników portalu zdecydują, a nie wdzięczności; wdzięczny to ja byłe kiedyś "Towarzyszowi", on miał się zawsze dobrze, a ja?

oddaję głos na Pana Adama Kulikowskiego to człowiek który stworzył prężnie działającą firmę,daje utrzymanie dla wielu ludzi i również płaci podatki z którego to budżetu pobiera pensje wielu innych ludzi typu; policja,straż itp

ale to był ogłoszony konkurs -widocznie "rozczarowany" jesteś na co dzień zajęty tematem swojego permanentnego rozczarowania, że nie miałeś czasu wysłać propozycji osoby, która powinna brać udział w takim plebiscycie :) pozdr - biorący sprawy w swoje ręce -jesli rozczarowywać to tylko innych mile!

Wszyscy wiemy, że aktywnosc fizyczna to zdrowie. Niestety wiele osob przyznaje, że zadnego sportu nie uprawia. Glownie z powodu braku czasu, obowiazkow, poczucia wstydu dbanie o wlasne zdrowie schodzi na dalszy plan. Dlaczego robimy tak mało, zeby dluzej zyc? Wspaniale, ze w naszym miescie jest ktos taki jak Slawek Matysiewicz, ktory potarfi swoim entuzjazem zarazic innych. Zdrowe odzywianie i aktywnosc kazdego rodzaju jest jego pasja. Slawek jest przewodniczacym grajewskiego klubu Aktywni, gdzie kazdy moze sobie wybrac aktywnosc ktora najbardziej mu odpowiada, np aerobic, cwiczenia na silowni, morsowanie, jazda na rowerach i taniec. Wzmacniaja one nasz organizm, redukuja wiele chorob oraz bezpiecznie poprawiaja sylwetke. A co najwazniejsze - uszczesliwiaja i uskrzydlaja dusze! Skutkiem tego jest dodatkowych klika lat zycia w zdrowiu. Ogromne slowa uznania! Glosujmy na Slawka Matysiewicza!!!

Idealnym kandydatem na Człowieka Roku 2008 w Grajwie jest Pani Alicja Rutkowska. Wystarczy spojrzeć na to, ile dobrego zrobiła na rzecz Szpitala. Przy każdym większym wydarzeniu organizuje kwesty, z których dochód przeznaczany jest na sprzęt medyczny. Od wielu lat pracuje także na rzecz społeczności lokalnej w samorządzie terytorialnym, tj. w Starostwie Powiatowym i Gminie Grajewo. Moim zdaniem w tej grupie osobistości Pani Alicja Rutkowska jest najlepszym kandydatem. Pozdrawiam

Pani Alicjo - gratuluję serdecznie w imieniu własnym i całego zespołu językoznawców, wdzięcznych za pomoc w przeprowadzeniu badań gwaroznawczych i warsztatów dialektologicznych w Grajewie (w lipcu 2008). Życzę dalszych sukcesów w pracy zawodowej. B.Falińska

Głosuję na Panią Alicję Rutkowską, ponieważ dzięki jej zaangażowaniu szpital funkcjonuje na wyższym poziomie. Z jej inicjatywy zakupiono wiele sprzętów medycznych, dzięki którym wielu osobom może uratować życie. Zyczę dla Pani Alicji sukcesów w dalszej działalności. Takich ludzi właśnie potrzebujemy w Grajewie.

Wójt Gminy Grajewo!!!! Na niego głosujmy!!! :-)

Pani Alicjo oby tak dalej.Uważam że powinna Pani zostać człowiekiem roku za swoją działalność na terenie gminy i miasta Grajewo.Gratuluje i życzę dalszych sukcesów.

Wyłącznie Ryszard Borkowski - profesjonalizm, zaangażowanie, podejście, chęć pracy i ta wiara, że zawsze może być lepiej. Trzymam kciuki, że Ryszard wygra, już wiele osiągnął mimo, że nie wchodzi w lokalne gierki - robi swoje!

Nikt z wymienionych wyżej, no może, ale to MOŻE Pan Matysiewicz. Angażuje się chłop, i chociaż każdy wie, że ma mały odchył na punkcie zdrowego stylu życia, nikt nie może mu zarzucić bierności, czy obojętności. W swój klubik wciągnął już sporo ludzi. No ja bym głosowała na niego, mimo niekoniecznie wielkiej sympati.

Jedynymi kandydatami są Pani Alicja Rutkowska i Pan Adam Kulikowski.

Uważam,że człowiekiem roku powinien zostać pan Ryszard Borkowski. To on postawił Warmię na nogi, on krzewi kulturę fizycznę młodych ludzi i w pełni zasługuje na to miano.

głosuję na Wójta Gminy Grajewo Stanisława Szletera za to, że wkłada wszelkie poczynania by wpłynąć pozytywnie na rozwój naszej Gminy.

Głosuje na Alicje Rutkowską :)

Uwazam, ze czlowiekiem roku powinna zostac Pani Alicja Rutkowska, pozniewaz jest ona bardzo mocno zaangazowana w sprawy mieszkancow powiatu grajewskiego dzialajac jako prezes Fundacji na Rzecz Rozwoju Szpitala Grajewskiego. Potrafi skupic wokol siebie ludzi, stowarzynia, instytucje, aby zebrac srodki na sprzet potrzebny dla Szpitala w Grajewie.

Głosuje na Alicje Rutkowską.

Pani Alicja Rutkowska

Uważam, że człowiekiem roku powinna zostać Pani Alicja Rutkowska - w pełni na to zasługuje. Nie będę się rozpisywała dlaczego Ona a nie ktoś inny, bo kto zna Panią Alicję to wie ile dobrego robi dla szpitala (dodam: charytatywnie). Głosujcie na Panią Alicję, bo to odpowiednia osoba na ten tytuł!

Sąsiadko trzymam kciuki zasłużyła Pani na nagrodę.
Powodzenia.

pani Alicja jest najlepsza

Odpowiednim kandydatem na Człowieka Roku 2008 jest Alicja Rutkowska Prezes Fundacji na Rzecz Rozwoju Szpitala w Grajewie , trzymamy kciuki Pani Alicjo, liczymy na dalsze wsparcie - pracownicy służby zdrowia !!!!!

Łatwo być naj, jeżeli sprawuje się funkcje urzędnicze lub jest się przedsiębiorcą, każde drzwi masz otwarte. Popieram tych, co pracują za nic, dla wielkiej sprawy. Popieram "potencjal" miasta Pana Ryszarda Borkowskiego.

Trzymam kciuki za Panią Alicję Rutkowską

Sławomir Matysiewicz - by żyło się zdrowiej ;)

Wszyscy mówią: "pamiętaj jak osiągniesz sukces, zyskasz prawdziwych wrogów i fałszywych przyjaciół", Ryszardzie ja jestem twoim przyjacielem, popieram to co robisz, a robisz wiele, by sport stał się pasją młodych ludzi. Aktywność, postawa, profesjonalizm, pomysłowość, chęci niewyczerpane. To miasto zmieniło swoje oblicze, dzięki takim ludziom jak TY.Brawo Ryszardzie!

Gratuluję, pani Alicjo, choć miałem innego kandydata.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.