Wiadomości

  • 11 komentarzy
  • 11936 wyświetleń

Czekają na mundurki

Wprowadzony obowiązek jednolitego stroju w szkołach podstawowych i gimnazjach jeszcze nie jest i przez najbliższe tygodnie nie będzie w pełni realizowany. Niektóre placówki nie zdążyły złożyć zamówienia w czerwcu więc dopiero czekają na wykonanie mundurków. W innych szkołach trwa dopasowanie rozmiarów, rodzice zauważyli, że ich pociechom przybyło przez wakacje centymetrów. Trwa również rozliczanie finansowe, jeśli ktoś składał wniosek o dofinansowanie stroju szkolnego, już wkrótce otrzyma środki, gdyż w tym tygodniu powinny wpłynąć pieniądze na ten cel do szkół. 

- Produkcja mundurków trwa. Zakład „Telmex” w Grajewie pracuje pełną parą, obsługuje klientów z całego regionu. Często wybieranym materiałem jest dzianina bawełniana. Dopasowuje się ona do sylwetki, jest wygodna i "rośnie razem z dzieckiem"- informuje kierownik zakładu Jolanta Piwko.

Radzimy dobrze zaznaczyć mundurek, aby dziecko mogło bez problemu rozpoznać swój strój, np. kiedy zmiesza sie z innymi po lekcji wychowania fizycznego. Trzeba też powiedzieć, że w wyznaczonych dniach tzw. bezmundurowych (potrzebnych na wypranie ubrania) strój ucznia nie powinien być wyzywający, krzykliwe kolory też zostają na półkach.


Foto: Zakład „Telmex” w Grajewie

e-Grajewo.pl

 

 

wtorek, 6 czerwca 2023

TEAM 4 - dwa kółka i kolejka

poniedziałek, 5 czerwca 2023

Kondolencje p. Wiolecie Zielińskiej

Komentarze (11)

nie no przepiękne bleeeeeeh ;/;/;/;/

Czy naprawdę w oświacie nie było ważniejszych spraw niż mundurki? A może byście się wzięli wreszcie za narkomanię, alkoholizm i nikotynizm młodzieży?

teraz w takim badziejstwie musze do budy chodzic ;(

bez sens te mundurki do czego one nam sa przydatne? stroje moich rowiesnikow jakos mi nie przeszkadzaly wiec po co nosic te mundurki? Pieniadze przeznaczone na nie by mogly znalesc sie np w sali informatycznej gdzie komputery musza byc formatowane co 2 tyg bo sie zawieszaja ... albo przydalo by sie także nowy sprzet sportowy lub lepsze wyposażenie innych pracowni

słuszna uwaga mundurki potrzebne jak psu 5 noga a komentarz e to co bolą was przecież to wolny kraj mówić można pozdarwiam

Mundurki-dobrze,ale na jak dlugo?Kiedy nowy wspanialy pomysl naszego Premiera?

Te mundurki mi sie nie podobają ale dobrze ze wprowadzono je do szkoły ;) przynajmniej uczniowie nie będą oceniać innych po ubiorze =]

mi tez te mundurki sie nie podobajo ;/ wolny kraj a trzeba bedzie je nosic, no zeby to byla jeszcze szkola prywatna to rozumiem ale to jest sqll publiczna wiec po jako cholere giertychowi sie chcialo wprowadzac mundurki;/ ubrania to juz mniejszy problem bo "biedniejsi" jak kupujo ciuchy w "pewexach" to one juz malo sie roznio od tych co noszo "bogatsi" uczniowie ze szkoly. gorzej jest z tym jezeli sie cos nosi calymi tygodniami i sie tego nie zmienia ;/ jak np pare osob z budy ;/

ale po cote nerwy i tak giertychowi w glowie nie poukladamy

teraz jesteśmy młodzi i piękni, dlaczego mamy nosić takie mundurki, któe są niedostosowane do naszej fogury; w sklepach mamy szeroki wybór tego co chcemy nosić (wcale niewyzywające stroje, ani drogie), mundurki w mojej szkole spotkały się z ostrą krytyką uczniów- moich rówieśników, nie chcemy nosić tego co nam się podoba, a propozycje, któe podałyśmy nie są uzwględniane:(, poza tym tuniki wcale nie są tunikami dla dziewcząt!

No to jeszcze godzina policyjna, patrole SB na ulicach i będzie zajebiście ...

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.