piątek, 17 września 2021

Szczuczyn

  • 8 komentarzy
  • 4789 wyświetleń

Covid-19 - punkt szczepień

Punkt szczepień powszechnych przeciwko Covid-19 powstanie w Szczuczynie. Miejsce zostanie zlokalizowane w sali gimnastycznej przy ul. Nadstawnej.

Zgodnie z zamieszczoną informacją planowane jest szczepienie około 200 osób dziennie. Godziny pracy będą zróżnicowane, umożliwiające osobom z różnych grup zawodowych przyjęcie szczepionki w dogodnym dla nich czasie.

Osoby zainteresowane szczepieniem będą mogły zgłaszać się za pomocą ogólnie dostępnych metod, zostanie również uruchomiony specjalny numer infolinii.

Punkt powstaje dzięki współpracy samorządu z ZPOZ w Szczuczynie.

 

piątek, 17 września 2021

Zaproszenie na mecz (18.09)

Komentarze (8)

Dzięki współpracy samorządu z ZPOZ w Grajewie, Szczuczyn to Przychodnia podległa ZPOZ w Grajewie

Od tego jest ośrodek zdrowia, a nie pozamykane się i nie ma wejścia.

Do tego zamknięta od frontu na klucz a dodzwonienie się to prawie cud.

Pracownicy ośrodka sa szczepieni. Ośrodek dalej zamknięty. Jaki sens jest się szczepic?

Ale cuda się zdarzają więc warto próbować.

Jak może być zamknięta przychodnia ZDROWIA , żenada!!!!! Przecież powinni wdrożyć wszelkie zasady bezpieczeństwa i ludzi przyjmować,tak jest na całym świecie!

Chciałabym bardzo wiedzieć za co NFZ płaci w chwili obecnej lekarzom pierwszego kontaktu. Za to, że pozamykali się w swoich przychodniach jak w zamkach obronnych? Za to, że łaskawie odbiorą co dziesiąty telefon z błaganiem o receptę? Za to, że od tego ciągłego siedzenia w szczelnie zamkniętych pomieszczeniach dostaną zawałów?

Wogle niektóre pielęgniarki są bardzo nieuprzejme, ktoś powinien im zwrócić uwagę, że pracują dla ludzi i trochę więcej uśmiechu i życzliwości

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.