Wiadomości

  • 2 komentarzy
  • 12281 wyświetleń

Cios w handlarzy narkotyków

Białostockie CBŚ zadało kolejny cios w handlarzy narkotyków. Po zeszłotygodniowym zatrzymaniu wołomińskich przestępców, tym razem uderzenie padło na suwalskich dilerów "białej śmierci".
   Dzisiaj policjanci z białostockiego zarządu Centralnego Biura Śledczego razem z kryminalnymi z Suwałk przy wsparciu antyterrosystów wkroczyli do kilku mieszkań na terenie tego miasta. Zatrzymali tam dwanaście osób w wieku od 19 do 50 lat związanych z udziałem w zorganizowanej grupie przestępczej trudniącej się obrotem narkotyków. Dwóch z nich to liderzy grup podejrzewani o kierowanie związkiem przestępczym i wprowadzanie do obrotu znacznych ilości środków odurzających. Od początku roku do sprawy zatrzymanych zostało już ponad 40 osób, członków dwóch konkurujących ze sobą gangów, które wprowadziły na miejscowy rynek przynajmniej kilkanaście kilogramów narkotyków w tym miedzy innym heroinę i amfetaminę.
   Śledztwo nadzoruje suwalska Prokuratura Okręgowa. Jutro zatrzymani zostaną doprowadzeni do Sądu Rejonowego w Suwałkach. Sprawa ma charakter rozwojowy, a prowadzący ją funkcjonariusze nie wykluczają dalszych zatrzymań.

KW Policji w Białymstoku

Komentarze (2)

Tak trzymać chłopaki z CBś. Białostocki CBś najlepszy w Polsce jest.

No nie no ale dali czadu łącznie aresztowano 2 osoby^^

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.