poniedziałek, 4 grudnia 2023

Wiadomości

  • 16 komentarzy
  • 12826 wyświetleń

Ciemno w Grajewie


 Nie wiem gdzie to poruszyć ale nurtuje mnie (i bardzo denerwuje) sprawa oświetlenia ulicy Wojska Polskiego. O godzinie 5.30 gasną wszystkie lampy na ulicy. Akurat dużo ludzi wybiera się do pracy, teren przy Hadesie pokonują w egipskich ciemnościach.

Rozumiem że trzeba oszczędzać ale może robić to z rozwagą?

Podpis: wojtek

Komentarze (16)

Wiem coś o ciemnościach popołudniowych, jak to od 12- stej nie można nic zrobić ze względu na brak faz...A płacić trzeba, tylko za co???

może poprostu zaswiecic co druga latarnię a nie calkiem wyłączyć , przesada lekka

W pobliżu Hadesu przy całej ul. Legionistów wymieniono wszystkie słupy i linie energetyczne na nowe, natomiast lampy uliczne umieszcono tylko na pewnym jej odcinku. Trudno zrozumiec czym się kierowano uznająć, że tylko jedna część ulicy powinna być oświetlona.

Również uważam, że ulice miasta nie są wystarczająco oświetlone. Dobrym przykładem jest ulica Dworna i sąsiadująca z nią ulica Wiejska gdzie jest bardzo ciemno w nocy, a lampy oświetlają tylko parking przy Biedronce, a co z resztą ulicy? Tam też mieszkają ludzie.

to nie tylko na ul W Polskiego jest ciemno ale os Południe też tonie w mroku można od kogoś dostać po nosie i nie będzie wiadomo kto to był.

szkoda gadac tyle lat problem ze swiatlami na wojska polskiego za pozno sie zapalaja godz w ciemnosci sie jezdzi kwestia czasu az kogos znow sie potraci moze wtedy cos sie ruszy

hehe ale jak tur de pologue jechało to wszystie lampy były włącdzone... żenada

na dwornej stoja tylko 2 lampy i to az przy biedronce ... i jakos zyjemy z tym ... a woj. polskiego jest bardziej oswietlona niz dworna wiec nie ma tu o czym gadac ze nie macie tam lamp .... bo u nas to nie ma przyjdz sie pan/pani dworna tak po 20 to zobaczysz ...

trzeba chodzić ze świeczką i tanio

Gdy wraca się np z łomży lub Białegostoku wieczorem i wjeżdza do Grajewa to tak jakby do Rosji przyjechał ciemno i i ciemno ,,

Światła powinny gasnąć wcześniej ,zniknie problem przyrostu naturalnego he he.

wg. mnie to kwestia nie pieniędzy (nakładów) aby wszystko działało w należyty sposób ale po prostu zainteresowania się sprawą przez odpowiednie służby. jeszcze niedawno - 2 dni temu? - jadę około 13 w dzień i co? lampy na ul. Wojska Polskiego są włączone. tylko pytam komu? heh

tak tylko ze nie dosc ze neima oswietlenia od bloku za hadesem do pobliskich domow tam sie znajdujacych to jeszcze na hadesie ciemno idzie sie przez "las" i praktycznie nic nie widac...

Kto powiedzial ze Grajewo oszczedza ... stac miasto na wszystko nawet na budowe bezsensownego WIELKIGO posterunku wartego 9 mln. nawet na budowe nowega sadu.. he a oni na lampach oszczedzaja ? i to nawet nie o 5 rano a jeszcze wieczorem o 10. poprzedniego dnia.

Mieszkańcy Grajewa już w tym roku odczują poprawę jakości oświetlenia ulicznego. Miasto pozyskało cześć środków w ramach kredytu (mln zł) oraz wyłożyło kwotę 400 tys. Przetarg na wykonanie nowego oświetlenia wygrała firma z Sokółki.


Na terenie blisko „Hadesu” już trwa przebudowa linii elektrycznej komunalno-oświetleniowej. Budowane tam są szafki energetyczne oraz podziały obwodów.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.