piątek, 22 października 2021

Wiadomości

  • 6 komentarzy
  • 2620 wyświetleń

Chciał przekupić policjantów z drogówki za 100 zł

Chciał przekupić policjantów z drogówki za 100 zł

Kolneńscy policjanci zatrzymali do kontroli bmw, którego kierowca przekroczył prędkość. 54-latek, aby uniknąć odpowiedzialności za wykroczenie, usiłował wręczyć mundurowym łapówkę. Mieszkaniec województwa mazowieckiego został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał zarzut łapownictwa, za który grozi do 8 lat pozbawienia wolności.


Policjanci z kolneńskiej drogówki, w miniony piątek, w Kątach, zatrzymali do kontroli bmw. Siedzący za kierownicą 54-latek jechał z prędkością 97 kilometrów na godzinę na "pięćdziesiątce". Policjanci poinformowali mężczyznę, że za to wykroczenie grozi mandat w wysokości 400 złotych i 8 punktów karnych. Mieszkaniec województwa mazowieckiego, próbował wręczyć policjantom łapówkę, a
by uniknąć odpowiedzialności,

100 złotowy banknot wrzucił do radiowozu i powiedział policjantom, że "tak będzie dobrze", po czym poprosił o zwrot dokumentów. Mundurowi zatrzymali 54-latka, który trafił do policyjnego aresztu. Następnego dnia usłyszał zarzut łapownictwa. Za to przestępstwo, kodeks karny przewiduje karę do 8 lat pozbawienia wolności.

Podlaska Policja

 

czwartek, 21 października 2021

Nowe aktywne przejścia coraz bliżej

czwartek, 21 października 2021

Prostki: zbiórka krwi (28.10)

Komentarze (6)

Co on, idiota, cennika nie zna?

hafffciara jak znasz cennik po podaj jego publicznie

Lepiej nie brać łapówek i spać spokojnie i mieć pewność, że nie straci sie pracy.

Gdyby za łapówki sadzali , to nie byłoby połowy lekarzy. 100 to śmiech

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.