środa, 17 kwietnia 2024

Wiadomości

  • 2 komentarzy
  • 13675 wyświetleń

Chcą do sieci PEC

Grajewo
Mieszkańcy osiedla przy ul. Szkolnej zwrócili się z prośbą do radnych o poparcie inicjatywy, której celem jest podłączenie do miejskiej sieci ciepłowniczej.
Planowana inwestycja dotyczy dużej grupy osób (na dzień dzisiejszy wyraźną deklarację składa około 30. właścieli domów jednorodzinnych ), ma charakter ekologiczny i wynika z potrzeb mieszkańców tej części Grajewa. Liczą, że miasto pokryje część kosztów związanych z realizacji zadania jak również PEC Sp. z o.o poczyni starania o dopłaty z funduszy unijnych na ten cel. Poparcie dla planowanej inwestycji wyraził zastępca Burmistrza Waldemar Remfeld, który oznajmił, że jest to pierwsza tak duża inicjatywa społeczna, mająca na celu rozwój sieci ciepłowniczych na osiedlu domków jednorodzinnych.

e-Grajewo.pl

wtorek, 16 kwietnia 2024

Ruszyły patrole motocyklowe

Komentarze (2)

Jak się podłączałem do sieci PEC płaciłem opłatę, która się nazywała "opłatą na rozwój ciepłownictwa". Firma stała się teraz spółką ale nikt mi nie zaproponował udziału w tej firmie. Takich jak ja sa tysiące w tym mieście.

Swietny pomysl mieszkancow tego osiedla

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.