środa, 17 kwietnia 2024

Wiadomości

  • 5 komentarzy
  • 13368 wyświetleń

Busem przewoził 16 osób


Kolneńscy policjanci zatrzymali do kontroli dostawczego mercedesa, którym zamiast dozwolonych 3 osób jechało ich aż 16. Za popełnione wykroczenie funkcjonariusze ukarali kierowcę samochodu mandatem oraz w związku ze złym stanem technicznym pojazdu zatrzymali jego dowód rejestracyjny.

03.10.2013 po południu policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Kolnie patrolując miejscowość Borkowo zatrzymali do kontroli przejeżdżającego tamtędy dostawczego busa. Podejrzenia mundurowych wzbudziło zachowanie jego kierowcy i siedzących obok pasażerów. Gdy funkcjonariusze dokładnie sprawdzili samochód okazało się, że autem, które przeznaczone jest do przewozu jedynie 3 osób jechało ich aż 16. Dodatkowe 13 podróżowało w części ładunkowej pojazdu siedząc na przenośnych skrzynkach bez jakiegokolwiek zabezpieczenia. Policjanci ustalili, że 54-letni kierujący odwoził w ten sposób do domu sezonowych pracowników. Mężczyzna za niedozwolony przewóz osób został ukarany 500-złotowym mandatem. Ponadto Podlaski Komendant Wojewódzki Policji, na podstawie art. 129 ust. 2 pkt 13A Prawo o ruchu drogowym, wystąpił do właściwego starosty z wnioskiem o skierowanie 54-latka na egzamin sprawdzający jego kwalifikacje jako kierowcy. Dodatkowo mundurowi w związku ze złym stanem technicznym mercedesa zatrzymali jego dowód rejestracyjny.  – oficer prasowy KPP w Kolnie

wtorek, 16 kwietnia 2024

Ruszyły patrole motocyklowe

Komentarze (5)

No i jak mozna w tym kraju zarobic.???

Przedsiebiorca dzialal a tu nagle panstwo wkroczylo... gdzie jest panstwo gdy w sezonie letnim ludzie pracuja na wysokosci w Grajewie bez zabezpieczen i ogolnie na czarno na kazdej budowie, jak to mozliwe ze panstwo nie ma wiedzy na ten temat, na kazdej grajewskiej budowie jest pracownik pracujacy na czarno!

taaa... a jakby był wypadek i tych 13 osób by ucierpiało to byście wtedy pisali.. a gdzie była wtedy policja??

Bezimienny bytom czy moglbys wyjasnic zaleznosc miedzy defekacja a tresciami zawartymi w moim komentarzu? Mozesz napisac tak jak umiesz, nie musi byc po polsku.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.