poniedziałek, 4 grudnia 2023

Wiadomości

Burmistrz online

Burmistrz K. Waszkiewicz odpowiada na Państwa pytania...Staremu Kibicowi Bogdanowi K.-WARMIA
"Dziękuję za obszerną wielowątkową wypowiedź, dotyczącą wielu problemów, do których postaram się odnieść jak najbardziej syntetycznie:
-Promocja Miasta poprzez III-ligową drużynę piłki nożnej:
Doceniam tę rolę, chociaż nie jestem wielkim miłośnikiem sportu zawodowego, dzięki czemu wcześniej wypracowane sposoby zasilenia finansowego Klubu zostały utrzymane, a mam na myśli lwią część opłat z targowicy miejskiej (wartość zmienna - ok. 13-18 tys. złotych miesięcznie), opłatę za zarządzanie stadionem (6 tys. zł miesięcznie), część wynagrodzenia trenera, występującego również w roli koordynatora grup młodzieżowych (2200 złotych). Jeżeli zsumujemy tylko te pozycje, to w skali roku da to pokaźną kwotę, która powinna jeszcze być powiększona o kilka zmiennych.
Proszę również pamiętać, że na wyłącznym utrzymaniu MOSiR-u są grupy młodzieżowe, wcześniej pozostające w strukturach Klubu" - Burmistrz K. Waszkiewicz


czytaj więcej na www.burmistrz.e-grajewo.pl

e-Grajewo.plponiedziałek, 4 grudnia 2023

Kondolencje mł. bryg. Andrzejowi Beczko

niedziela, 3 grudnia 2023

Kondolencje p. Leszkowi Laszczkowskiemu

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.