Wiadomości

  • 9 komentarzy
  • 11621 wyświetleń

Budżet powiatu

Rada Powiatu Grajewskiego w dniu 31 maja 2005 r. na XXIX sesji zaaprobowała
zmiany w budżecie powiatu grajewskiego na 2005 r.


Budżet powiatu po dokonanych zmianach wynosi:
1. Plan dochodów ogółem: 28.260.255,00 zł
2. Plan wydatków ogółem: 29.140.713,00 zł


Czytaj więcej ...(tu kliknij)

e-Grajewo.pl

Komentarze (9)

etam te grajewo to w ogole ruina. zobaczcie w ogole jak ten urzad miasta wygląda, caly sie obyspuje i stare wszystko. Zobaczcie jak ulica Wojska Polskiego wygląda. gdy jedziemy to widac tylko stare domy a plac i zobaczcie jak ten plac niepodległosci (Plaga) sie prezentuje. Gdy bedzie jakas wycieczka przejezdzala przez Grajewo to pomyslą ze tu mieszkają same Slumsy. pozdro

Koleś masz rację.Wizytówka naszego miasta jest szara.

Koleś - bredzisz.
To, o czym piszesz dotyczy miasta, nie powiatu.
Jednak i w tym przypadku-nie mamy czego aż tak się wstydzić - niedawno byłem w Wielkopolsce - miasteczka: Pniewy, Wronki wcale się od naszego nie różnią.Pozdrawiam.aj.

hehe nimo Plagaa siem z deczqq sypiee ale za to na Pladzee są taqie zajefajnee ziomy , ze szokess :) heheheh pozdro dla Plagi oddd Południa !!

mylicie pojecia powiat a miasto to sa dwa rozne urzedy!! miastem zajmuje sie urzad miasta a nie powiat a powiat robi wiele dla miasta grajewo zastanowcie sie co piszecie a potem piszcie

mi nie chodzilo o powiat, tylk o miasto. Mnie poiat nei interesuje. Chodzilo mi tylko o nasze Grajewo, o jego wygląd.

Te zmiany związane są z podwyżkami płac w starostwie,ale muszę przyznać,że znaleziono niezłe usprawiedliwienia....!

a jak szczegolowo wyglada budzet na co i po co Grajewiak

budujcie więcej marketów to ten bużet będzie większy hahahaha. A zwykłym mieszkańcom prowadzącym handel to coraz więcej do boku uwiążcie, bo i tak dla nich wiele robicie: tylko podatki w ....nastu formach, słupki i znaki zakazująca postoju byście lepiej jakiś parking zrobili a nie tylko taki jeden obok sztybli gdzie nikt nie chciałby zostawić samochodu, bo i strach.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.