środa, 28 lutego 2024

Wiadomości

  • 2 komentarzy
  • 12838 wyświetleń

Brakuje ciepłej wody

Od poniedziałku 14 sierpnia br. w bloku nr 7 na os. Tysiąclecia mieszkańcy nie mają ciepłej wody. O niespodziewanej przerwa w dostawie wody nic nie wiedzą pracownicy działu technicznego Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko Własnościowej w Grajewie.

Nikt z mieszkańców bloku nie wiem czym spowodowana jest przerwa w dostawie ciepłej wody. Nie było żadnej informacji od Spółdzielni, nie ma też żadnego ogłoszenia na tablicy w klatce schodowej.

- Jeszcze w poniedziałek rano była ciepła woda, problemy zaczęły się popołudniu. Nie wiemy czym spowodowana jest przerwa w dostawach wody. Ciekawe jak w tym miesięcu będzie rozliczone zużycie ciepłej wody - mówi p. Anna, mieszkanka bloku nr 7 na os. 1000-lecia w Grajewie. 

Być może brak ciepłej wody w rurach to efekt poniedziałkowych prac w bloku. Wtedy to pracownicy SMLW płukali sieć wodną, mogło dojść do zapowietrzenia. W siedzibie Spółdzielni nikt nie słyszał o problemach mieszkańców z 1000-lecia.

- Nikt z mieszkańców tego bloku nie dzwonił do nas w sprawie braku ciepłej wody. Jeśli jednak rzeczywiście jest przerwa w dostawie nasi pracownicy sprawdzą to i postarają się przywrócić ciepłą wodę – powiedział jeden z pracowników działu technicznego SMLW w Grajewie.

Niestety to nie koniec kłopotów z brakiem ciepłej wody w mieście. W dniach 21 - 25 sierpnia br. nastąpi przerwa w związku z pracami konserwującymi Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Grajewie. Prace maja na celu m.in. poprawę jakości wody oraz zmniejszenie strat.

Informacja od redakcji: Po nagłośnieniu sprawy przez nasz portal, w bloku nr 7 natychmiast pojawili się pracownicy SMLW. W środę 16 sierpnia br. popołudniu w rurach ponownie pojawiła się ciepła woda. 

e-Grajewo.pl

Komentarze (2)

dobrze że ktoś poinformował o tym... przynajmniej u nas w bloku nie było żadnego ogłoszenia. ni8ie mogli zabrać ciepłą wodę w czasie upałów? a nie teraz...

Do waidomosci szanownej redakcji płukanie sieci przeprowadzaja pracownicy ZWiK nie Spółdzielni

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.