Wiadomości

Boże Narodzenie 2008

    Okres Świąt Bożego Narodzenia jest niezmiennie czasem radości i refleksji. Pamiątka narodzin Chrystusa stanowi wyraz naszej radości wiary w to, że w życiu człowieka obecny jest Bóg jako wszechogarniająca miłość i dobro. Pochyleni nad Betlejemską szopą, podsumowujemy kolejny rok naszej egzystencji, czynimy rachunek sukcesów i porażek, wspominamy upadki i dziękujemy za łaskę, dzięki której mogliśmy się podnieść. Snujemy plany na przyszłość, deklarując wiele działań, jakie pragniemy podjąć w zgodzie z Bożymi nakazami miłości i życzliwości.
   
    W imieniu Zarządu i Rady Fundacji na Rzecz Rozwoju Szpitala Grajewskiego życzymy wszystkim mieszkańcom Powiatu Grajewskiego oraz ich gościom, zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia. Życzymy niezapomnianych przeżyć w gronie najbliższych osób i bogatych darów od Dzieciątka Jezus. Niech nadchodzący 2009 rok będzie dla wszystkich czasem pomyślności, zdrowia i spełnienia wielu ambitnych zamierzeń.
                                                           

Zarząd i Rada Fundacji 
                                            na Rzecz  Rozwoju  Szpitala Grajewskiego 

 

czwartek, 30 czerwca 2022

Kończy się budowa zapory na granicy

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.