środa, 28 lutego 2024

Wiadomości

  • 10 komentarzy
  • 15042 wyświetleń

Boże Ciało 2006

Boże Ciało, inaczej Święto Ciała i Krwi Pańskiej,  w Kościele katolickim: uroczystość liturgiczna ku czci Najświętszego Sakramentu. Wierni szczególnie wspominają Ostatnią Wieczerzę i Przeistoczenie chleba i wina w Ciało i Krew Jezusa Chrystusa. W Polsce Boże Ciało obchodzi się w czwartek po Uroczystości Trójcy Świętej, a więc jest to święto ruchome wypadające zawsze 60 dni po Wielkanocy. Galeria zdjęć  e-Grajewo.pl 
Parafia Rzymskokatolicka p.w. św. Ojca Pio, Grajewo, os. Południe


Galeria zdjęć e-Grajewo.pl
Parafia Rzymskokatolicka p.w. Matki Boskiej Nieustajacej Pomocy, Grajewo, ul. Wojska Polskiego


Zdjęcia poniżej publikujemy dzięki uprzejmości  www.dor-jan.e-grajewo.pl 
Parafia Rzymskokatolicka p.w. Trójcy Przenajświętszej, Grajewo, ul. Kopernika

Komentarze (10)

Siema!! Byłam Na tej Procesji!

Fajnie było:D:D

Pozdro Dla : Rafała P.Michała W,Martyny P :D:D NarQ

A z czemu procesji Trójcy Przenajświętzrej jest tak mało zdjęć ?? :/

a dlaczego nie ma procesji matki boskiej nieustajacej pomocy ??

masz sie z czegocieszyc chyba z 50% grajewian bylo na procesji

czemu nie ma zdjec z pafafii p.w. MBNP?? i dlaczego jest tak malo z Trojcy Przenajsiwetrzej??????????:(

behs kitu czemu nie ma zdjec z MBNP..? z parafii OJca Pio są z tRÓJcY TESH.. .;/;/ besh sensu..;/;/

o skóra!!! Jak dużo ludu:):):)

Każde wyjście na ulicę w celu demonstracji wiary, cieszy nas. Z postawy dojrzałego wyznawcy wiary, miłości, emanuje dobry przykład dla młodszych i malutkich, którzy idąc w tłumie, zjednoczeni chęcią służenia naszemu PANU, już tu i od teraz przygotowują się do dawania świadectwa wiary i stabilizacji życia człowieka w tak trudnym dniu dzisiejszym i przyszłości. Ta przytłaczająca, rozmodlona i zadowolona masa ludzka, widziana na ulicach każdego POLSKIEGO miasta w dniach Bożego Ciała świadczy o tym, że: "Jeszcze Polska nie zginęła (...)", i że długo jeszcze do tego, aby sekularyzm czy dyktatura relatywizmu czasu komuny i czasu unijnego globalizmu zakwitły poważnie w naszym kochanym, polskim NARODZIE. Nasza dezaprobata utrzymuje nas w nieugiętej akceptacji dobra w blasku zasadnego polskiego humanitaryzmu. Jest w nim wiara, moralność, prawdomówność, szczerość, ale i - cierpienie i gorycz trwania, które dla Stwórcy przez wieki całe - spokojnie znosimy.
Pewne refleksje nasuwają się w czytaniu komentarzy. Narzuca się tu reguła, że w Internecie głoszą relacje, najczęściej ci odważni po swojemu, którzy przedstawiając w taki sposób własne racje, powinni zabrać głos wówczas, kiedy DEMOS przejdzie już w kolejną formę istnienia.
Życzę zdrowia i miłych świąt następnych !

Dlaczego z okazji święta kościelnego wywieszono flagi państwowe? Czy to nie jest czasem łamanie Konstytucji, Panie Burmistrzu? Przecież Boże Ciało nie jest świętem państwowym, a Polska (podobno) nie jest państwem wyznaniowym, katolickim. Rozmawiałem z ludźmi z różnych miast, w których poslkich flag z tej okazji nie wywieszano...

hehhe wkoncu są zdjecia z MBNP..:)) heheh..:))

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.