poniedziałek, 24 czerwca 2024

Wiadomości

  • 9 komentarzy
  • 12713 wyświetleń

Biała róża od Romana

Powoli opadają emocje związane z niedawnymi wyborami samorządowymi. Czas na pierwsze wnioski i podsumowania. W kategorii najciekawszy pomysł kampanii spore szanse na zwycięstwo miałby minister edukacji narodowej Roman Giertych, który przeddzień wyborów wysłał do milionów Polek... białą różę

Na odwrocie pocztówki z białą różą oraz logiem LPR czytamy:

”W przeddzień wyborów samorządowych przesyłam Pani białą różę, która symbolizuje uczciwe i dobre intencje. Takie intencje przyświecają kandydatom na radnych z Ligi Polskich Rodzin, która chce realizować swój program polityki parorodzinnej, bo dobro rodziny jest dla nas najważniejsze.

Dlatego Liga Polskich Rodzin przez wiele ostatnich tygodni robiła wszystko, aby w Polsce, zapanowała zgoda, porozumienie i jedność. Ludzie pracujący w samorządach, współdecydują o podziale pieniędzy dla szkół, przedszkoli, służby zdrowia...

Wielkie znaczenie dla Pani i całej rodziny ma to, jaki program zrealizują osoby wybrane do władz lokalnych.
Zachęcam Panią do skorzystania z przysługującego Pani prawa wyborczego i wybrania 12 listopada najlepszych radnych”.

e-Grajewo.pl

poniedziałek, 24 czerwca 2024

19-letni kierowca spowodował poważny wypadek

poniedziałek, 24 czerwca 2024

Wieści z KGW w Pieńczykowie

Komentarze (9)

Rzeczywiscie pomysł dość ciekawy, aczkolwiek nie przyniosł spodziewanych efektów. Dopoki lewackie media dalej bedą mącić w głowach Polaków, dopóty takie partie jak LPR nie bedą miał zbyt dużego poparcia. Ale sadze, iż niedługo ludzie dostrzegą prawdę i to sie zmieni. Pzdr.

Brawo dla e-grajewo za śmialą i szczerą recenzje kampanii i pomysłu LPR. jak widać Nasz portal przestaje być jednostronny i staje sie źródłem informacji jak najbardziej rzetelnym. Pzdr.

E-grajewo musi przestać być stronnicze i przeprosić czytelników za usuwanie komentarzy niewygodnych dla "władzy".Cenzura stop!!!

jak dla mnie pomysł - bomba !

Ja nie uważam kampanii LPR za ciekawą. Taka wysyłka kartek pocztą kosztowała minimum 400 000 zł !!! Kto za to zapłacił – MY. To czy pan Giertych i pan Wierzejski słali kartki z kwiatkami czy wieszali swoje fotografię na bilbordach, nie wpłynęło na poprawę ich wizerunku. Całe szczęście, niewiele osób popiera nacjonalizm i ksenofobię. Co do pewnych wypowiedzi członków tej partii, np. na temat ewolucji, to należałoby się poważnie zastanowić nad ich zdrowiem psychicznym. Z całym szacunkiem dla ludzi chorych, ale ja osobiście nie chciałabym, aby osoba chora psychicznie bezkrytycznie nastawiona do swojej choroby, w fazie zaostrzenia, podejmowała ważne decyzje dotyczące podziału pieniędzy publicznych.

Z jakich publicznych pieniędzy. Co za brednie.Jak PiS czy PO rozwiesza bilbordy to za swoje, jak LIGA to za publiczne. Nacjonalizm, ksenofobia i co jeszcz Radio Maryja pewnie.Przypomnę wszyscy co śmiali się z Radia Maryja teraz startowali z PiS. ...Czy im żadne radiao nie przeszkadza.Jakby LIGA miała wyskokie notowania to by się wszyscy zaczeli tam przepisywać i po co te zakłamanie. Pani/i/ M.B.

Brawo dla autora OKO. Prawda. Co do LPR. Widzę, że dyskusja nabiera rumieńców. Liga miała przeogromne szanse, bo np. w wyborach do Parlamentu Europejskiego zajęła drugie miejsce w Polsce! Coś się potem zatarło w tych trybach. Wygrała PYCHA! Ludzi wartościowych zaczęto wycinać (mamy przeciez swój przykład!) Przywódcy jak np. Fedorowicz zaczęli pozbywać się konkurentów do stołków np. wójt Kaczyński do Sejmu. Przejrzeli tą grę inni np. z Parlamentu Europejskiego (Pęk, Rogalski,..)i z chukiem wyszli z LPR. Stwierdzili, że to sekta w partii (mając na myśli zawłaszczenie kasy i innych spraw przez twarde jądro LPR- Stronnictwo Narodowe). Wg mnie LPR już nie powstanie. Na jej miejsce trzeba nowej zdrowej MORALNIE siły, która skupi wszystkich, którym zależy na wartościach narodowych i katolickich. I czy się komuś podoba czy nie, Radio Maryja może w tym pomóc, tylko że teraz wspiera PIS. A PIS tutaj dał plamę wprowadzając ludzi w błąd, bo wójt Gwiazdowski rezygnuje z mandatu radnego Sejmiku i tyle ma z tego Grajewo! Po co ta strata naszych głosów? Oto cała mądrość grajewiaków!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.