Oferty i promocje

Bezpłatne szkolenia dla rolników

Ogłoszenie o bezpłatnych szkoleniach
Projekt pt. „Oddolne inicjatywy edukacyjne w Gminie Grajewo” realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet IX. Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.5. Oddalone inicjatywy edukacyjne na obszarach wiejskich finansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Miło jest nam poinformować, iż wniosek o dofinansowanie pt. „Oddolne inicjatywy edukacyjne w Gminie Grajewo” złożony przez Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Białogrądy w partnerstwie z Gminą Grajewo uzyskał pozytywną ocenę Komisji Oceny Projektów a tym samym został zarekomendowany do dofinansowania.

W ramach projektu oferowane są  bezpłatne formy wsparcia:

- szkolenie z języka angielskiego na poziomie podstawowym

- szkolenie komputerowe

Projekt skierowany jest do mieszkańców Gminy Grajewo, osób w wieku od 18 lat do 64 lat będących: rolnikami/domownikami lub bezrobotnymi.

Zajęcia szkoleniowe będą odbywały się w Świetlicy Wiejskiej w Białogrądach i Świetlicy wiejskiej w Ciemnoszyjach.

Beneficjentem i realizatorem projektu pt. „Oddolne inicjatywy edukacyjne w Gminie Grajewo” jest Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Białogrądy z siedzibą Białogrądy 44, 19-200 Grajewo.

Aby wziąć udział w szkoleniach należy złożyć Formularz rekrutacyjny w Biurze projektu (Urząd Gminy Grajewo, ul. Komunalna 6, 19-200 Grajewo), które czynne jest od poniedziałku do piątku od 07:00 do 15:00 tel. (86) 273 01 52.

 W Regulaminie rekrutacji i uczestnictwa w projekcie zawarte są szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji oraz kryteriów wyboru uczestników projektu.

UWAGA: Ilość miejsc ograniczona!

Serdecznie zapraszamy!

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.