Wiadomości

  • 1 komentarzy
  • 10993 wyświetleń

Bądź przedsiębiorczą !

Rusza cykl spotkań aktywizujących kobiety.

Nowe Media Group we współpracy z  Ministerstwem Pracy i Polityki Społecznej organizują spotkanie „Jak dobrze być przedsiębiorczą kobietą!”. Odbędzie się ono 5 stycznia (sobota) w Zespole Szkół Nr 1 w Grajewie przy ul. Mickiewicza 3. Początek  o godz. 13.30. Koniec zaplanowano na godz. 17.15.

Głównym celem przedsięwzięcia jest zachęcenie kobiet do założenia własnej firmy. Kampania skierowana jest do kobiet z małych miast i wsi położonych w regionach Polski o wysokim współczynniku bezrobocia. Podczas spotkań uczestniczki będą miały zajęcia z trenerem, który pokaże jak realizować zamierzone cele, jak dążyć do samodzielności, jak uwierzyć w siebie. Kobiety będą mogły także zasięgnąć porad u specjalistów z zakresu księgowości, prawa, rynku pracy oraz środków unijnych przeznaczonych na dofinansowanie własnej firmy. Podczas zajęć działać będzie mini-przedszkole, w którym kobiety będą mogły zostawić swoje dzieci pod opieką wykwalifikowanych pedagogów.

Spotkania odbędą się w 18 miejscowościach. Oprócz Zambrowa są to Przysucha, Żuromin, Maków Mazowiecki, Węgrów, Grajewo, Ozorków, Żychlin, Stąporków, Suchedniów, Międzyrzec Podlaski, Opole Lubelskie, Działdowo, Orzysz, Kłomnice, Kłodawa, Lipno i Radziejów.
Kampania jest częścią ogólnopolskiego programu „Jak dobrze być przedsiębiorczą kobietą!”, realizowanego przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej, finansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Adam Gruberski
Junior Account Executive
Nowe Media Public Relations


piątek, 21 stycznia 2022

Zima zaatakowała kolejny raz

piątek, 21 stycznia 2022

Echa sesji Rady Powiatu Grajewskiego

Komentarze (1)

fajny program ... [s][p][o][k][o]

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.