poniedziałek, 22 lipca 2024

Wiadomości

  • 1 komentarzy
  • 12496 wyświetleń

Bądź przedsiębiorczą !

Rusza cykl spotkań aktywizujących kobiety.

Nowe Media Group we współpracy z  Ministerstwem Pracy i Polityki Społecznej organizują spotkanie „Jak dobrze być przedsiębiorczą kobietą!”. Odbędzie się ono 5 stycznia (sobota) w Zespole Szkół Nr 1 w Grajewie przy ul. Mickiewicza 3. Początek  o godz. 13.30. Koniec zaplanowano na godz. 17.15.

Głównym celem przedsięwzięcia jest zachęcenie kobiet do założenia własnej firmy. Kampania skierowana jest do kobiet z małych miast i wsi położonych w regionach Polski o wysokim współczynniku bezrobocia. Podczas spotkań uczestniczki będą miały zajęcia z trenerem, który pokaże jak realizować zamierzone cele, jak dążyć do samodzielności, jak uwierzyć w siebie. Kobiety będą mogły także zasięgnąć porad u specjalistów z zakresu księgowości, prawa, rynku pracy oraz środków unijnych przeznaczonych na dofinansowanie własnej firmy. Podczas zajęć działać będzie mini-przedszkole, w którym kobiety będą mogły zostawić swoje dzieci pod opieką wykwalifikowanych pedagogów.

Spotkania odbędą się w 18 miejscowościach. Oprócz Zambrowa są to Przysucha, Żuromin, Maków Mazowiecki, Węgrów, Grajewo, Ozorków, Żychlin, Stąporków, Suchedniów, Międzyrzec Podlaski, Opole Lubelskie, Działdowo, Orzysz, Kłomnice, Kłodawa, Lipno i Radziejów.
Kampania jest częścią ogólnopolskiego programu „Jak dobrze być przedsiębiorczą kobietą!”, realizowanego przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej, finansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Adam Gruberski
Junior Account Executive
Nowe Media Public Relations


Komentarze (1)

fajny program ... [s][p][o][k][o]

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.