niedziela, 26 września 2021

Kultura i rozrywka

  • 2 komentarzy
  • 6689 wyświetleń

Augustów Najmilszym Miastem

Augustów Najmilszym Miastem

W niedzielę, 6 lipca br., poznaliśmy zwycięzcę II edycji akcji „Milka. Wybierzmy najmilsze miasto w Polsce!”.


Za sprawą godnego podziwu zaangażowania i niebywałych starań władz, mieszkańców miejscowości i miłośników, najmilszym miastem w Polsce został w tym roku Augustów! W nagrodę otrzyma promocję dla miasta i jego mieszkańców w mediach ogólnopolskich o wartości pół miliona złotych, ufundowaną przez organizatora akcji, markę Milka.

Mieszkańcy i sympatycy Augustowa, a także przedstawiciele władz, aktywnie wspierali swoją miejscowość od samego początku akcji. To oni organizowali wspaniałe wydarzenia w przestrzeni miejskiej, przytulali się do pluszowej krowy i zachęcali okoliczne miejscowości do włączenia się do zabawy. Ponadto, wykazali się dużą kreatywnością – założyli i na bieżąco aktualizowali niezależny kanał na YouTube „Milka-Augustów”, na którym cała Polska mogła śledzić ich aktywności w drodze do finału. W finałowym etapie drugiej już edycji akcji „Milka. Wybierzmy najmilsze miasto w Polsce!” Augustów został przytulony za pomocą wirtualnych głosów oddawanych na stronie www.fioletowastrona.pl aż 51 440 razy!

sobota, 25 września 2021

Twoja piękna metamorfoza - FINAŁ!

piątek, 24 września 2021

Spotkanie z Krówką Matyldą

Komentarze (2)

Po sąsiedzku Grajewo..tak blisko a tak daleko...ze wszystkim...

do jjjj, Grajewo nigdy nie będzie miało tej szansy gdyż nasze miasto słynie z ludzi wiecznie narzekających, krytykujących innych, mających o wszystko pretensje i ty do takich właśnie należysz. Zrobiłeś coś by to zmienić? Twój wpis świadczy o tym, że nic.

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.