Kraj

  • 3 komentarzy
  • 3299 wyświetleń

Audi na dachu

Na drodze krajowej numer osiem w Osowym Grądzie dachowało Audi. Kierująca z urazem kręgosłupa trafiła do szpitala. Dzięki specjalnemu fotelikowi 14–miesięczna dziewczynka nie odniosła żadnych obrażeń ciała. Augustowscy policjanci ustalają szczegółowy przebieg wypadku.

Wczoraj po południu na drodze krajowej numer osiem w miejscowości Osowy Grąd doszło do wypadku. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że 29-latnia mieszkanka Białegostoku jechała audi w kierunku Augustowa. Najprawdopodobniej podczas wyprzedzania innego pojazdu straciła panowanie nad autem, zjechała na prawo do przydrożnego rowu i dachowała. Kierująca audi z urazem kręgosłupa została przewieziona do szpitala w Suwałkach, tam również trafiła jej 14–miesięczna córeczka, która była przewożona w specjalnym foteliku i szczęśliwie nie odniosła żadnych obrażeń ciała.

Szczegółowy przebieg wypadku ustalają augustowscy policjanci.

źródło – www.podlaska.policja.gov.pl

Komentarze (3)

glupia baba jeszcze z dzieciakiem jechala

Czyli już nie wolną jeździć z dzieckiem w samochodzie ?? Od kiedy bo nie ma raczej takiego przepisu . Po prostu ta Pani miała pecha,życzę szybkiego powrotu do zdrowia.

Ty kamcio tylko nie głupia ,kobiety jeżdzą lepiej od was facetów a napewno ostrożniej .Akażdemu może się przydarzyć wypadek nawet tobie .Widać jaki masz szacunek do kobiet w tym do matki

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.